Skelbimai ir naujienos

Bibliotekininkai paminėjo Kultūros dieną

2015 04 16

Svečiai ir dalyviai

Balandžio 15 d. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje buvo paminėta Kultūros diena. Ta proga bibliotekos darbuotojus pasveikino rajono Savivaldybės meras Algirdas Gricius ir vicemerė Gitana Rašimienė. Renginyje taip pat dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė, Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikienė, Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė Asta Pagarauskaitė, buvęs Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Alfredas Brauklys, Pagojukų seniūnijos seniūnas Antanas Valantinas, Krašto istorijos muziejaus direktorė Birutė Kulpinskaitė ir muziejaus darbuotojos, esami ir buvę ilgamečiai bibliotekos darbuotojai, Skuodo žemaičių draugijos nariai.

Skaityti daugiau...

Pavasario popietė su poete Dalia Teišerskyte

2015 04 08 Skelbimas!

Š. m. balandžio 20 d. maloniai kviečiame praleisti pavasario popietę kartu su kraštiete poete Dalia Teišerskyte, klausant poetinio žodžio bei ištraukų iš knygos "Ir aš TEN buvau" rankraščio.

14 val. laukiame Jūsų Viešojoje bibliotekoje, 16 val. - Katauskių filiale (bibliotekoje)

Susitikimas su Andriumi Tapinu

2015 04 13 Skelbimas!

Kviečiame į susitikimą su Andriumi Tapinu. Naujos knygos "Maro diena" autorius - apie knygas, meilę ir gyvenimą. Pristatymo renginys vyks balandžio 28 d. 18 val. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje.

Izabelės gyvenimo pasakos

2015 04 13

Kaulakių bibliotekoje vyko Izabelės Lukošienės knygos „Mano gyvenimo pasakos" sutiktuvės. Į knygos sutiktuves atvyko knygos autorė Izabelė Lukošienė, jos sūnus Henrikas, marti Lina, anūkė Liucija. Dalyvavo Pagojukų seniūnas Antanas Valantinas, Šiluvos parapijos klebonas Erastas Murauskas, kaulakiškiai, svečiai iš Vadžgirio.

Skaityti daugiau...

Eilės, atrakinusios sielos gelmes...

2015 04 13

„Tikrai nesigailiu valandos, praleistos klausantis sielos gelmes paliečiančių poezijos posmų, – po lyrinės poezijos skaitymų „Kai laša dienomis į širdį", įvykusių balandžio 11-ąją Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje, sakė pakalbinta raseiniškė Genutė. – Pasijutau tarsi būčiau pravėrusi seniai uždarytą minčių skrynelę".

Skaityti daugiau...

Marcelijus Martinaitis – įvairialypė asmenybė

2015 04 13

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje balandžio 10-ąją įvyko gražus renginys, skirtas žemiečio poeto Marcelijaus Martinaičio parodai „Marcelijaus Martinaičio margučiai" atidaryti.

Skaityti daugiau...

Marcelijaus Martinaičio margučiai

2015 03 24 

Š. m. balandžio 10 d. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje atidaryta poeto Marcelijaus Martinaičio margučių, saugomų Lietuvos dailės muziejuje, paroda "Marcelijaus Martinaičio margučiai". Paroda veiks iki gegužės 7 d. Kviečiame apsilankyti!

Skaityti daugiau...

Pavasarinė muzikos ir poezijos puokštė

2015 03 27

Kovo 26-ąją poezijos mylėtojai skubėjo į Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešąją biblioteką susitikti su Lietuvos nepriklausomųjų rašytojų sąjungos valdybos pirmininku Vladu Buragu ir jo žmona, taip pat šios sąjungos nare Dalia. Abu jie - poetai. Gausiai susirinkusiems klausytojams jie pristatė ketvirtąją bendros kūrybos poezijos knygą „Mintimis ir širdimi".

Skaityti daugiau...

Kūrybiškas pavasaris Girkalnio filiale

2015 04 03

Knygos, žymių datų minėjimas, kūrybiniai užsiėmimai jau kuris laikas tampa neatsiejama Girkalnio filialo veikla.

Balandžio 2 d. filiale vyko praktinis kiaušinių marginimo užsėmimas. Susirinkusios moterys išbandė ne tik marginimo techniką vašku, bet viena kitai parodė kaip galima puošti kiaušinius popieriumi, siūlais, kitomis medžiagomis.

Skaityti daugiau...

Su Sigute Ach išlaisvinome vaizduotę

2015 03 26

Kovo 24-ąją Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje svečiavosi dailininkė ir rašytoja Sigutė Ach. Tai ne pirmas jos apsilankymas šioje kultūros įstaigoje. Šįkart susitikti su menininke atvyko Raseinių specialiosios mokyklos mokiniai, Raseinių vaikų globos namų auklėtiniai, VšĮ Raseinių dienos centro „Vilties takas" lankytojai, lydimi pedagogų ir socialinių darbuotojų. Į biblioteką rinkosi Raseinių miesto gyventojai, mėgstantys dailininkės kūrybą ir nepraleidžiantys progos su ja dar kartą pabendrauti. Susitikimą organizavo Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius.

Skaityti daugiau...

,,Lietuvos nepriklausomybei 25-eri''

2015 03 24

Kaip ir visoje Lietuvoje taip ir Butkiškės kaimo bendruomenės namuose vyko Kovo 11-tosios minėjimas. Programoje dalyvavo įvairaus amžiaus žmonės, nuo pačių mažiausiu vaikų iki garbingo amžiaus senolių.

Skaityti daugiau...