Skelbimai ir naujienos

„Bibliomūšis“ sėkmingai tęsiasi!

2014 10 30

Jau šiandien 17.30 val. vyks antrasis žaidimo „Bibliomūšis" etapas, kurį organizuoja Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos įgyvendinamas projektas „Bibliotekos pažangai 2". Antrajame žaidimo etape komandos prisijungs prie tiesioginės transliacijos iš Lietuvos Nacionalinėje bibliotekoje įrengtos mini studijos, kur klausimus komandoms uždavinės „Bibliomūšio" vedėjas Egidijus Anglickis. Atsižvelgiant į komandų galimybes specialiai žaidimui integruojami unikalūs 3D maketai.

Skaityti daugiau...

Naujos Petro Baužio knygos pristatymas

2014 10 30 Skelbimas!

Lapkričio 7 d., penktadienį, 15 val., kviečiame į Petro Baužio apysakos "Dar ne taškas..." pristatymą. Dalyvauja autorius, recenzentas Arūnas Dambrauskas, Lietuvos nepriklausomų rašytojų sąjungos pirmininkas Vladas Buragas. Renginys vyks Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos konferencijų salėje (II a.)

Eurobusas atvyksta į Raseinius

2014 10 20 Skelbimas! 

Spalio 31 d. 13 val. į Raseinius atvyksta Eurobusas!

Finansų ministerija įgyvendina euro įvedimo Lietuvoje viešinimo kampaniją, kurios vykdytojai yra įmonės UAB „Idea prima", UAB „Minesterium" ir UAB „Viešųjų ryšių partneriai". Siekiant kuo plačiau informuoti Lietuvos gyventojus apie euro įvedimą Lietuvoje, visose savivaldybėse bus organizuojami informaciniai seminarai bei Eurobuso kelionės.

Skaityti daugiau...

Kitaip atversti laiškai Ariogalos bibliotekoje...

2014 10 28

Pasirodo, knygą apie klasikinį šokį galima parašyti ir gyvenant Ariogaloje, kurioje niekas neužsiima šiuo meno žanru. Intriguojanti istorija buvo papasakota spalio 23 dieną Ariogalos miesto bibliotekoje. Čia buvo pristatyta nauja Livijos Gulbinaitės knyga „Neprarastas laikas. Petras Skirmantas. Laiškai." Knygos autorė – profesionali choreografė, baleto istorikė, didžiausią savo gyvenimo dalį pragyvenusi Vilniuje, puikiai pažįstanti LNOBT baleto trupę, jau išėjusius ir esamus baleto artistus.

Skaityti daugiau...

Kaulakiuose lankėsi Dalia Teišerskytė

2014 10 30

Gražią spalio 24-osios popietę visi, kas norėjo susitikti su poete, LR Seimo nare Dalia Teišerskyte, rinkosi į Kaulakių biblioteką. Poetė bibliotekoje lankėsi antrą kartą. Pirmąjį kartą – prieš porą metų. Tada atsisveikinome tikėdamiesi vėl susitikti.

Skaityti daugiau...

Žiūrėti viena kryptimi

2014 10 21

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka organizuodama savo veiklas palaiko glaudžius ryšius kitomis su rajono įstaigomis, nevyriausybinėmis organizacijomis. Apie tai liudija kartu organizuojami renginiai su VšĮ Raseinių dienos centru "Vilties takas", Dubysos regioniniu parku ir dar tik šiais metais įsikūrusiu Raseinių visuomenės sveikatos biuru.

Skaityti daugiau...

2014 Metų knygos rinkimai

2014 10 20 Skelbimas!

Kviečiame skaitytojus dalyvauti 2014 Metų knygos rinkimuose. Plačiau apie akciją.

2014 m. Laisvės premija

2014 10 10 Skelbimas!

Kviečiama teikti siūlymus dėl 2014 m. Laisvės premijai gauti. Plačiau.

Viskas apie eurą Jūsų bibliotekoje

2014 10 09 Skelbimas!

Dalyvaukite Jūsų bibliotekoje vyksiančiame interneto transliacijų cikle "Euro panorama", užduokite klausimus ir išgirsite atsakymus! Pirmoji transliacija jau spalio 30 d. 10 val. Visas transliacijų tvarkaraštis

Vėl skelbiamas Dubysos regioninio parko konkursas "Už Raseinių ant Dubysos"

2014 10 06 Skelbimas! 

Pasidalinkite su kitais savo įspūdžiais, gal jau virstančiais kūryba, ir dalyvaukite rašinių, piešinių ir fotografijų konkurse „Už Raseinių ant Dubysos". Konkurso nuostatai 

 

Rudeninė poezijos popietė Viduklėje

2014 10 20

Sakoma, kad kūryba – tai žmogaus sielos gelmėse lyg vandenyne pasislėpusi kriauklelė, kuri žavi ne prabanga, ne išoriniu spindesiu, bet nematomu švytėjimu. Paliesti to švytėjimo žmonės tampa geresni, jautresni, laisvesni.Spalio 10 – ąją dieną Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Viduklės filiale vyko susitikimas su Raseinių rajono literatais „Eilėraštis man kalba – aš girdžiu".

Skaityti daugiau...