Skelbimai ir naujienos

Susitikimas su Parmos universiteto profesoriumi Guido Michelini

2016 08 18 Skelbimas!

Maloniai kviečiame jus dalyvauti susitikime su lingvistu, baltistu, lietuvių literatūros vertėju į italų kalbą, Lietuvos mokslų akademijos užsienio nariu,Parmos universiteto profesoriumi Guido Michelini. Profesorius šiuo metu su žmona Birute Žindžiūte-Michelini vieši prie Dubysos. Susitikime su Raseinių krašto visuomene profesorius ir jo žmona papasakos apie sąsajas su lietuvių kalba ir kultūra.

Susitikimas vyks rugpjūčio 25 d., ketvirtadienį, 12 val. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje.

Vasaros dviračių žygis „Tėvų ir senelių takais“

2016 09 17

 

Rugpjūčio 12 dienos rytą su būriu dviračių entuziastų dalyvavome vasaros dviračių žygyje „Tėvų ir senelių takais".

Skaityti daugiau...

Žolinės subūrė kraštiečius

2016 09 16

 

Rugpjūčio 12 d. į tradicinę Žolinių šventę „Besibaigianti vasara kvepia žolynais“ Gruzdiškės kaimo ir aplinkinių kaimų kraštiečiai rinkomės prie Gruzdiškės kaimo kryžiaus uždegti žvakutę, pasimelsti ir tylos minute pagerbti išėjusius Anapilin vietos gyventojus.

Skaityti daugiau...

Sėkmingai tęsiamas projektas „Pažangėjanti biblioteka kiekvienam“

2016 08 12

 

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose sėkmingai tęsiasi projektas „Pažangėjanti biblioteka kiekvienam". Su skaitmeninio turinio kūrimo programomis CorelDRAW, Adobe Photoshop ir Adobe Premiere Pro jau supažindinta daugiau nei 150 rajono gyventojų.

Skaityti daugiau...

Kviečiame į Raseinių krašto jaunimo kūrybos vakarą

2016 08 01

Skelbimas

Rugpjūčio 20 d., 16 val. kviečiame į Raseinių krašto JAUNIMO KŪRYBOS VAKARĄ, skirtą Marcelijui Martinaičiui atminti. Renginys vyks Kalnujų Šv. Viktoro bažnyčios griuvėsiuose (esant nepalankioms oro sąlygoms – Kalnujų bažnyčioje). Vakarą jauniesiems kūrėjams organizuoja Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka.

Iškilmingai atsisveikinta su ilgametėmis bibliotekos darbuotojomis

2016 08 01

 

Liepos 29-ąją Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos ir jos filialų darbuotojai susirinko išlydėti į užtarnautą poilsį dvi ilgametes Viešosios bibliotekos darbuotojas – direktorės pavaduotoją Angelę Bertulytę ir skaitytojų aptarnavimo skyriaus vyresn. bibliotekininkę Violetą Vidauskienę. Kiekviena jų šiai kultūros įstaigai atidavė virš keturių dešimtmečių gražiausių savo gyvenimo metų. Abi nusipelnė kolegų pagarbos ir padėkos už atsidavimą mėgstamai profesijai, už pastovumą, profesionalumą, nuoširdumą.

Skaityti daugiau...

Butkiškėje paminėtas poeto, kraštiečio Juozapo Mickevičiaus garbingas jubiliejus

2016 07 27

 

Liepos 24 dienos popietę Butkiškėje (jau šeštus metus iš eilės) susitikome su Butkiškės krašto poetais. Džiugu, kad poetų būrys vis didėja, renkasi ne tik kraštiečiai, bet poetai iš visų Lietuvos kampelių. Lietuva – maža šalis, todėl visi esame tarsi vieno krašto žmonės.

Skaityti daugiau...

Nuoširdus AČIŪ už netikėtą nuostabią dovaną

2016 07 23

 

Mes gyvename iš to, ką gauname, bet kuriame gyvenimą iš to, ką duodame.

Vinstonas Čerčilis

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Katauskių filialo skaitytojų vardu nuoširdžiai dėkoju UAB „Nepriklausomi leidiniai" vadovei Vikai Špalovaitei už dovanotas naujas lietuvių ir užsienio rašytojų knygas, užprenumeruotus ir dovanotus periodinius leidinius. Bibliotekos fondą papildė reikalingos ir populiarios knygos – geriausia, kas gali būti duota žmogui – svajonė, tikėjimas, viltis ir džiaugsmas...

 

Katauskių filialo vyresn. bibliotekininkė

D. Enuksonienė

Prie Sujainių tvenkinio vyko respublikinė šlagerių šventė „Skinsiu raudoną rožę“

2016 07 21

 

Įpusėjus vasarai, liepos 17-ąją, prie Sujainių tvenkinio vyko respublikinė šlagerių šventė „Skinsiu raudoną rožę". Joje dalyvavo ir Raseinių M. Martinaičio viešosios bibliotekos Sujainių filialo bibliotekos skaitytojai ir lankytojai.

Skaityti daugiau...