Viešėjo rašytoja Genovaitė Savičiūtė

2014 07 14

Liepos 10 d. popietę Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje viešėjo Lietuvos nepriklausomųjų rašytojų sąjungos narė, rašytoja Genovaitė Savičiūtė.

Skaityti daugiau...

103 metai - ne riba prasmingam gyvenimui

2014 07 09

Liepos 5 d. Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje viešėjo mūsų kraštietis, habilituotas biomedicinos mokslų daktaras, buvęs gydytojas rentgenologas, daugybės mokslinių knygų autorius ir bendraautoris, parašęs ir tris autobiografines knygas Kazys Ambrozaitis. Plačiau...

Tautiška giesmė aplink pasaulį

2014 06 28

Liepos 6 d. lygiai 21 val. lietuviai visame pasaulyje gieda „Tautišką giesmę". Esame vienintelė tauta, kurios himnas vieną dieną metuose apskrieja Žemės rutulį.

Kviečiame prisijungti kiekvieną lietuvį – suburkite savo bendruomenę, šeimą, giminę, draugus ar miesto gyventojus ir giedokite Lietuvos himną! Plačiau

Genovaitės Savičiūtės knygos pristatymas

2014 06 25

Liepos 10 d. 13 val. maloniai kviečiame į Nepriklausomų rašytojų sąjungos narės, rašytojos Genovaitės SAVIČIŪTĖS trilogijos „Meilės ir ugnies parklupdyti" III dalies „GABĖ" pristatymą.

Renginys vyks Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos skaitykloje

Tarptautinio bibliotekininkų dviračių žygio dalyviai ilgai nepamirš Raseinių krašto

 2014 06 19

Šių metų birželio 14-20 dienomis vyksta tarptautinis bibliotekininkų dviračių žygis „Baltic Star 2014". Kaip teigia žygio vadovė ir koordinatorė, Nacionalinės bibliotekos LBD skyriaus pirmininkė Alma Masevičienė, „Baltic Star 2014" - tarptautinio „Cycling for libraries" projekto „vaikas".

Skaityti daugiau...

31-asis Poezijos pavasarėlis

2014 06 17

Tikriausiai nėra nieko, kas taip skubėtų ir kas taip vėluotų, kaip laikas. Visi kur nors skubame, kažkur bėgame, ir kartu kažkur vėluojame, norime kažką pasivyti. Poezijos talpus ir skambus žodis, vingrus posmas suteikia galimybę pažvelgti į veržlią, niekad nesustojančią gyvenimo tėkmę, apmastyti nuveiktus darbus, pasiruošti rytdienos išbandymams.

Birželio 14 d. svetingoje Bernotų pastogėje (už malonų priėmimą Ačiū Raseinių krašto istorijos muziejaus direktorei Birutei Kulpinskaitei ir muziejaus darbuotojai Ritai Paškevičienei) susispietė Raseinių rajono literatai, svečiai iš Jonavos, Kauno, Kelmės, Marijampolės, Tauragės, Šiaulių, Ukmergės. Į jau seniai tradicija tapusį, 31-ąjį Poezijos pavasarėlį susiėjo, suvažiavo būrys poezijos mylėtojų.

Skaityti daugiau...

Rašinių konkursas „Euro nebijau“

2014 06 13

Atsižvelgdami į daug populiarumo sulaukusią transliaciją apie euro įvedimą, dalyvaujant Lietuvos banko valdybos pirmininkui V. Vasiliauskui, Lietuvos banko vardu norime bibliotekininkus ir bibliotekos lankytojus pakviesti sudalyvauti rašinių konkurse „Euro nebijau" ir laimėti euro suvenyrų.

Skaityti daugiau...

Piešinių ir fotografijų paroda "Mano šeimos rytas"

2014 06 12 

Birželio 13 d. 15 val. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje - piešinių ir fotografijų konkurso "Mano šeimos rytas" parodos atidarymas ir nugalėtojų pagerbimas.

Skaityti daugiau...

XIII-asis Žemaitijos bibliotekininkų sporto sąskrydis

2014 06 12

2014 m. birželio 6–7 d. Jurbarko rajone, Šilinės kaime įsikūrusiame „Medaus slėnyje" vyko XIII-asis Žemaitijos bibliotekininkų sporto sąskrydis „Suskrido bitelės į žalią pievelę". kurį šiemet organizavo Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka.

Skaityti daugiau...

„Poezijos pavasaris“ Girkalnio bibliotekoje

2014 06 06

Per visą Lietuvą nuvilnijo penkiasdešimtasis tarptautinis poezijos festivalis „Poezijos pavasaris 2014". Gegužės 31 d. jis pasiekė ir Girkalnį.

Skaityti daugiau...

„Poezijos pavasario“ paukštė nutūpė Raseinių žemėje

2014 06 03

1965 m. poeto Justino Marcinkevičiaus iniciatyva gimęs tarptautinis poezijos festivalis „Poezijos pavasaris" kasmet aplanko per penkiasdešimt Lietuvos miestų ir miestelių bei ne vieną užsienio šalį. Šiais metais jau 50-asis, jubiliejinis pavasaris, pabuvojęs Lenkijoje, Baltarusijoje, Karaliaučiuje, Šveicarijoje, Airijoje, Prancūzijoje ir daugelyje Lietuvos vietų, gegužės 31 dieną užsuko ir į Raseinius.

Skaityti daugiau...