Skelbimai ir naujienos

Žiūrėti viena kryptimi

2014 10 21

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka organizuodama savo veiklas palaiko glaudžius ryšius kitomis su rajono įstaigomis, nevyriausybinėmis organizacijomis. Apie tai liudija kartu organizuojami renginiai su VšĮ Raseinių dienos centru "Vilties takas", Dubysos regioniniu parku ir dar tik šiais metais įsikūrusiu Raseinių visuomenės sveikatos biuru.

Skaityti daugiau...

2014 Metų knygos rinkimai

2014 10 20 Skelbimas!

Kviečiame skaitytojus dalyvauti 2014 Metų knygos rinkimuose. Plačiau apie akciją.

Eurobusas atvyksta į Raseinius

2014 10 20 Skelbimas! 

Finansų ministerija įgyvendina euro įvedimo Lietuvoje viešinimo kampaniją, kurios vykdytojai yra įmonės UAB „Idea prima", UAB „Minesterium" ir UAB „Viešųjų ryšių partneriai". Siekiant kuo plačiau informuoti Lietuvos gyventojus apie euro įvedimą Lietuvoje, visose savivaldybėse bus organizuojami informaciniai seminarai bei Eurobuso kelionės.

Skaityti daugiau...

Kviečiame į susitikimą su poete, LR seimo nare Dalia Teišerskyte

2014 10 20 Skelbimas!

Spalio 24 d. 14 val. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Kaulakių filiale su skaitytojais susitinka poetė Dalia Teišerskytė

2014 m. Laisvės premija

2014 10 10 Skelbimas!

Kviečiama teikti siūlymus dėl 2014 m. Laisvės premijai gauti. Plačiau.

Viskas apie eurą Jūsų bibliotekoje

2014 10 09 Skelbimas!

Dalyvaukite Jūsų bibliotekoje vyksiančiame interneto transliacijų cikle "Euro panorama", užduokite klausimus ir išgirsite atsakymus! Pirmoji transliacija jau spalio 30 d. 10 val. Visas transliacijų tvarkaraštis

Vėl skelbiamas Dubysos regioninio parko konkursas "Už Raseinių ant Dubysos"

2014 10 06 Skelbimas! 

Pasidalinkite su kitais savo įspūdžiais, gal jau virstančiais kūryba, ir dalyvaukite rašinių, piešinių ir fotografijų konkurse „Už Raseinių ant Dubysos". Konkurso nuostatai 

 

Rudeninė poezijos popietė Viduklėje

2014 10 20

Sakoma, kad kūryba – tai žmogaus sielos gelmėse lyg vandenyne pasislėpusi kriauklelė, kuri žavi ne prabanga, ne išoriniu spindesiu, bet nematomu švytėjimu. Paliesti to švytėjimo žmonės tampa geresni, jautresni, laisvesni.Spalio 10 – ąją dieną Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Viduklės filiale vyko susitikimas su Raseinių rajono literatais „Eilėraštis man kalba – aš girdžiu".

Skaityti daugiau...

Susitikimas su „Misija Sibiras'14“ ekspedicijos dalyviais Butkiškėje

2014 10 07

Kiekvienos tautos istorijoje yra ramaus gyvenimo periodai ir didelių apsisprendimų, žūtbūtinių grumtynių „būti ar nebūti" metai. Mūsų tėvų, senelių kartai teko dideli išbandymai. Daug jų žuvo kalėjimuose, lageriuose mirė badu, iškentė tremties šaltį ir badą. Jų vardus buvo stengtasi ištrinti iš ateinančių kartų atminties. Bet ne taip lengva ištrinti tai, kas yra mūsų istorija, skaudi istorija.

Skaityti daugiau...

Romualdo Augūno fotografijų paroda „Sapnuoju Lietuvą“ Raseiniuose

 2014 10 03

Džiugu, kad Lietuvos fotografijos klasika prieinama ne tik didmiesčių gyventojams. Spalio 2 d. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje įvyko žinomo fotomenininko Romualdo Kęstučio Augūno fotografijų parodos „Sapnuoju Lietuvą" atidarymas. Paroda veiks iki spalio 24 d.

Skaityti daugiau...

Milašaičių bibliotekai 65-eri

2014 09 30

 Š.m. rugsėjo mėn. 27 d. paminėtas Milašaičių bibliotekos 65-erių metų jubiliejus.Plačiau.