Skelbimai ir naujienos

Gegužės 6 dienos renginiai

2016 05 01

 

SKELBIMAS

Vytaliaus Judicko fotografijų paroda, skirta Šv. Florijono, gaisrų sergėtojo dienai paminėti

2016 05 03  Skelbimas!

Kad ugniagesių pėdsakai iš tiesų pašėlusiai karšti, turi progos nuolat įsitikinti savaitraščio „Alio, Raseiniai" fotografas Vytalius Judickas. Nors jis ir ne ugniagesys, bet, kaip sakoma, dirba „su ugnele": šoka iš lovos net ir vidurnaktį ir lekia paskui ugniagesius fotografuoti jų darbo. Ir taip kone kasdien – nuolatiniame budėjimo režime.

Skaityti daugiau...

Nuotaikinga popietė su vaikų rašytoju Tomu Dirgėla

2016 05 03

 

Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės metu į Raseinių kraštą atvyko Palangoje augęs, bet jau tapęs vilniečiu rašytojas Tomas Dirgėla.

Skaityti daugiau...

PAVASARIS SU KNYGA

2016 05 04

Per Lietuvą balandžio 23 - 29 dienomis nuvilnijo 16-oji Nacionalinė Lietuvos Bibliotekų savaitė. Šios savaitės šūkis – „Stipri biblioteka – stipri visuomenė". Stipri visuomenė – tai skaitantys, besimokantys, žingeidūs žmonės. Biblioteka – tai telkianti ir įkvepianti erdvė, skirta kūrybingos asmenybės ugdymui, užtikrinanti prieigą prie nacionalinės ir pasaulinės kultūros lobių.

Skaityti daugiau...

Žaiginio bibliotekos globėja – Dalia Teišerskytė

2016 05 03

 

Biblioteka – tai Knygų karalystė. Praveri duris ir iškart tampi kitoks – nušvinta siela, rimsta širdis, atsiveria slaptingi šviesos šaltiniai ir atsitraukia irzlios mintys, nyksta tamsūs šešėliai. Prasidėję Bibliotekų metai įsiveržė į kiekvienus namus, o ypač į tuos, kuriuose auga vaikai. Skaitydamas žmogus niekada nebūna vienišas – su juo yra KNYGA. Austrų rašytojas Stefanas Cveigas, mąstydamas, kas gali ištikti knygą, rašė: ,,Nesenstanti ir neįveikiama, nugalinti laiką yra KNYGA. Ji – mūsų gyvenimo pagrindas, dabartis ir ateitis". Šiuos žodžius patvirtina šalyje rengiamos įvairios akcijos bei renginiai, kurių tikslas – paskatinti skaityti spausdintas knygas, dovanoti jas negalintiems įsigyti, dovanoti jas bibliotekoms, kad spausdinta knyga pasiektų kuo daugiau KNYGOS mylėtojų.

Skaityti daugiau...

Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė Nemakščių filiale

2016 05 02

 

Balandžio 23–29 dienomis vyko 16-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Šiemet ji – neeilinė, nes 2016-ieji šalyje paskelbti Bibliotekų metais. Šiemet Nacionalinės bibliotekų savaitės šūkis – „Stipri biblioteka – stipri visuomenė!"

Skaityti daugiau...

Gegužės 7 d. skaitymo šventė „Lietuva skaito!“ pakvies atversti knygą ir skaityti kartu

2016 05 02 Skelbimas !

Lietuvos kūrėjai, leidėjai, bibliotekininkai, spaustuvininkai ir knygynų darbuotojai kviečia ruoštis skaitymo šventei „Lietuva skaito!" ir gegužės 7-ąją, minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, skaityti kartu lietuvišką knygą.

Skaityti daugiau...

Nacionalinei bibliotekų savaitei – prasmingi renginiai

 2016 05 02

 

Balandžio 23-ąją startavo XVI nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Visose Lietuvos bibliotekose vyko įvairūs renginiai, kurie neaplenkė ir mūsų bibliotekos.

Skaityti daugiau...

„Supinkim pavasario grožį ir poezijos žodį į džiaugsmo pynę“

2016 05 02

 

Lietuvos bibliotekininkų draugija 2016 metais, balandžio 23-29 dienomis skelbė 16-ąją NACIONALINĘ BIBLIOTEKŲ savaitę. Jos tema- „Stiprios bibliotekos – stipri visuomenė". Šios savaitės metu visose šalies bibliotekose vyksta įvairūs skaitymai, susitikimai, popietės, parodos.

Skaityti daugiau...

Stipri biblioteka – stipri visuomenė

2016 04 29

 

Šiuo šūkiu prasidėjo XVI Nacionalinė bibliotekų savaitė balandžio 23 – 29 dienomis švenčiama visoje Lietuvoje. Kaulakių bibliotekoje jau tapo tradicija šią savaitę sukviesti į popietę visus aktyviausius bibliotekos skaitytojus prie kavos puodelio pabendrauti, pasidalinti mintimis apie perskaitytas knygas, renginius, ateities planus, pageidavimus, kokių renginių norėtų bibliotekoje. Nors visų sukviesti į popietę nepavyksta, bet, kas gali, ateina.

Skaityti daugiau...

Projekto „Europos ateitis – tvari aplinką 2016“ renginiai Raseiniuose

2016 04 29 Skelbimas !

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka vykdo projektą „Europos ateitis – tvari aplinką 2016", skirtą paminėti Europos dienai. Kviečiame į projekto renginius. Programa

Skaityti daugiau...