Skelbimai ir naujienos

„Gyvenimas, koks jis buvo“ knygos pristatymas

2016 10 26

 

Spalio 26 d. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje pristatyta Ramunės Sakalauskaitės knyga „Gyvenimas, koks jis buvo". Tai – monsinjoro Kazimiero Vasiliausko autobiografija. Knygą pristatė pati autorė, žurnalistė, dokumentinių filmų bendraautorė, režisierė Ramunė Sakalauskaitė. Ji pasakojo, kad medžiagą knygai rinko keturis metus, knyga išleista beveik prieš metus, o šis pristatymas beveik sutampa su monsinjoro 15-osiomis mirties metinėmis.

Skaityti daugiau...

Apie gerąją verslo patirtį – gyvai

2016 10 25

 

2016 m. sausio pabaigoje startavęs Kauno apskrities viešosios bibliotekos elektroninių paslaugų ir verslumo projektas „(RE)STARTAS: e. paslaugos Tau", kurio partnerė buvo Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka, pasiekė finišo tiesiąją.

Skaityti daugiau...

Mokosi kaimų bendruomenės

2016 10 24

 

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose sėkmingai tęsiasi projektas „Pažangėjanti biblioteka kiekvienam". Su skaitmeninio turinio kūrimo programų CorelDRAW, Adobe Photoshop ir Adobe Premiere Pro pagrindais susipažino Žaiginio, Pryšmančių ir Katauskių kaimų bendruomenių nariai.

Skaityti daugiau...

Ką girinaičių krašto genelis pristukseno...

2016 10 21

 

Kiekvienas kūrėjas turi savo įkvėpimo žemę, iš jos semiasi idėjų, čia sugrįžta prisiminimuose, posmuose, prozos puslapiuose. Rašytojui Eugenijui Ignatavičiui tokia įkvėpimo versmė – Raseinių kraštas, gimtieji Užraguviai.

 

Skaityti daugiau...

Vaikų rytmetys su Zitos Gaižauskaitės kūryba

2016 10 21

 

Spalio 20-osios rytą į Nemakščių miestelio biblioteką sugužėjo būrys Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos 1 ir 3 klasės moksleivių. Čia vyko literatūrinis rytmetys ,,Eilėraščių skrynelė". Į susitikimą atvyko vaikų poetė Zita Gaižauskaitė.

Skaityti daugiau...

Viduklės bibliotekoje lankėsi vaikų poetė Zita Gaižauskaitė

2016 10 21

 

„Ėmė pelėda šarkos prašyti: šarka, išmokyk mane rašyti..."

Zita Gaižauskaitė

 

Spalio 20 dieną Viduklės miestelio bibliotekoje lankėsi vaikų poetė Zita Gaižauskaitė. Į susitikimą su rašytoja buvo pakviesti Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos antrų klasių mokiniai bei jų auklėtojos – Irena Petkienė ir Ingrida Urbutienė.

Skaityti daugiau...

Katauskių bibliotekoje vyko mokymai

2016 10 19

 

Pagal Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos parengtą projektą „Pažangėjanti biblioteka kiekvienam" spalio mėnesį Katauskių filiale vyko „Kompiuterinės vektorinės grafikos CorelDRAW" programos mokymai.

Skaityti daugiau...

Popietė „Raganos, raganaitės, raganėlės“ Girkalnio bibliotekoje

Spalio 11 d. Girkalnio filiale vyko popietė „Raganos, raganaitės, raganėlės".

 

Renginyje dalyvavo pradinių klasių mokiniai ir mažiausieji bibliotekos lankytojai.

Skaityti daugiau...

Aplinkosauginė akcija „Atsakingas skaitytojas“

2016 10 11

Jau antrus metus iš eilės Elektronikos platintojų asociacija (EPA) kartu su Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos įgyvendinamu projektu „Bibliotekos pažangai 2" organizuoja aplinkosauginę akciją „Atsakingas skaitytojas", prie kurios kviečiame prisijungti viešąsias bibliotekas ir jų bendruomenes!

Skaityti daugiau...