Lietuvos gyventojai pastebi kultūros paslaugų kokybės gerėjimą

2014 07 25

Kviečiame susipažinti su Kultūros ministerijos užsakymu atlikto tyrimo „Gyventojų dalyvavimas kultūroje ir pasitenkinimas kultūros paslaugomis" duomenimis:http://www.lrkm.lt/index.php?971888529 .

Aš gyvenau Skaraitiškės dvare...

2014 07 21

Kiekvienas atmintyje saugome lyg senovišku fotoaparatu nufotografuotus tėviškės vaizdus, kiekviena emocija, kurią pajaučiame mintimis grįžę į vaikystės kiemą, pina įvairiaspalvę gyvenimo skraistę iš daugybės nematomų, bet jungiančių daugelio žmonių likimus, gyvenimo gijų.

Skaityti daugiau...

„Mano mažas didelis pasaulis- 2014“

2014 07 21

Mažo vaiko pasaulis – tai didelė fantazijų, džiaugsmo dėl smulkmenų , nuotykių ir žaidimų aikštelė. Įdomus ir kiekvienas kitas sutiktas vaikas, suteikiantis draugo kasdienybei naują atspalvį. Į tokį margą jau trečiąjį vaikų susitikimą „Mano mažas didelis pasaulis..." J. Ir E. Aukštakių kaimo turizmo sodyboje „Pakalnė" savo mažuosius skaitytojus ir jaunimą, bei A. ir S. Sereikių šeimyninių vaikų globos namų „Likimas" auklėtinius pakvietė Raseinių Marcelijaus Martinaičio bibliotekos Katauskių filialas.

Skaityti daugiau...

Viešėjo rašytoja Genovaitė Savičiūtė

2014 07 14

Liepos 10 d. popietę Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje viešėjo Lietuvos nepriklausomųjų rašytojų sąjungos narė, rašytoja Genovaitė Savičiūtė.

Skaityti daugiau...

103 metai - ne riba prasmingam gyvenimui

2014 07 09

Liepos 5 d. Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje viešėjo mūsų kraštietis, habilituotas biomedicinos mokslų daktaras, buvęs gydytojas rentgenologas, daugybės mokslinių knygų autorius ir bendraautoris, parašęs ir tris autobiografines knygas Kazys Ambrozaitis. Plačiau...

Tautiška giesmė aplink pasaulį

2014 06 28

Liepos 6 d. lygiai 21 val. lietuviai visame pasaulyje gieda „Tautišką giesmę". Esame vienintelė tauta, kurios himnas vieną dieną metuose apskrieja Žemės rutulį.

Kviečiame prisijungti kiekvieną lietuvį – suburkite savo bendruomenę, šeimą, giminę, draugus ar miesto gyventojus ir giedokite Lietuvos himną! Plačiau

Genovaitės Savičiūtės knygos pristatymas

2014 06 25

Liepos 10 d. 13 val. maloniai kviečiame į Nepriklausomų rašytojų sąjungos narės, rašytojos Genovaitės SAVIČIŪTĖS trilogijos „Meilės ir ugnies parklupdyti" III dalies „GABĖ" pristatymą.

Renginys vyks Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos skaitykloje

Tarptautinio bibliotekininkų dviračių žygio dalyviai ilgai nepamirš Raseinių krašto

 2014 06 19

Šių metų birželio 14-20 dienomis vyksta tarptautinis bibliotekininkų dviračių žygis „Baltic Star 2014". Kaip teigia žygio vadovė ir koordinatorė, Nacionalinės bibliotekos LBD skyriaus pirmininkė Alma Masevičienė, „Baltic Star 2014" - tarptautinio „Cycling for libraries" projekto „vaikas".

Skaityti daugiau...

31-asis Poezijos pavasarėlis

2014 06 17

Tikriausiai nėra nieko, kas taip skubėtų ir kas taip vėluotų, kaip laikas. Visi kur nors skubame, kažkur bėgame, ir kartu kažkur vėluojame, norime kažką pasivyti. Poezijos talpus ir skambus žodis, vingrus posmas suteikia galimybę pažvelgti į veržlią, niekad nesustojančią gyvenimo tėkmę, apmastyti nuveiktus darbus, pasiruošti rytdienos išbandymams.

Birželio 14 d. svetingoje Bernotų pastogėje (už malonų priėmimą Ačiū Raseinių krašto istorijos muziejaus direktorei Birutei Kulpinskaitei ir muziejaus darbuotojai Ritai Paškevičienei) susispietė Raseinių rajono literatai, svečiai iš Jonavos, Kauno, Kelmės, Marijampolės, Tauragės, Šiaulių, Ukmergės. Į jau seniai tradicija tapusį, 31-ąjį Poezijos pavasarėlį susiėjo, suvažiavo būrys poezijos mylėtojų.

Skaityti daugiau...

Rašinių konkursas „Euro nebijau“

2014 06 13

Atsižvelgdami į daug populiarumo sulaukusią transliaciją apie euro įvedimą, dalyvaujant Lietuvos banko valdybos pirmininkui V. Vasiliauskui, Lietuvos banko vardu norime bibliotekininkus ir bibliotekos lankytojus pakviesti sudalyvauti rašinių konkurse „Euro nebijau" ir laimėti euro suvenyrų.

Skaityti daugiau...

Piešinių ir fotografijų paroda "Mano šeimos rytas"

2014 06 12 

Birželio 13 d. 15 val. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje - piešinių ir fotografijų konkurso "Mano šeimos rytas" parodos atidarymas ir nugalėtojų pagerbimas.

Skaityti daugiau...