Naujienos

Vaikystės šventė Butkiškėje0001_61706548_356926895174998_4052102331523661824_n_1560093117-ce555d0a3382c761112adb7fbc0cdabc.jpg

Vaikai yra maži stebuklai, mūsų širdyse užimantys daugiausiai vietos. Jie verti ne tik suaugusiųjų rūpesčio, bet ir pastangų augti meilės kupinoje aplinkoje.

Gegužės 31 dieną vaikučiai, lydimi tėvelių, senelių susirinko paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną, kurią kasmet organizuoja Butkiškės biblioteka.

 Sveikinome vaikučius, linkėdami jiems saulėtos vaikystės, gerų emocijų, ištikimų draugų ir pačių nuostabiausių tėvelių, o jų saugumu besirūpinantiems suaugusiems dėkojome už jų nenuilstamas pastangas ir vaikų šypsenas.

Vaikai žiūrėjo spektakliuką „Kurmelio svajonė“, kuriam scenarijų parašė Lina Reifonienė. Mamos, močiutės su didžiausiu entuziazmu kūrė kaukes, darė dekoracijas, lankė repeticijas, vaidino.

Į šventą atvyko Ariogalos kaimiškos seniūnijos seniūnė Ligita Žebelienė su savo vaikučiais. Ji  pasveikino susirinkusius, visus vaišino vaisiais ir sultimis. Vaikus pasveikino Butkiškės bendruomenės pirmininkas L. Bielskis, įteikdamas saldžią dovaną. Į šventę užsuko ir stebėjo mūsų spektakliuką pro šalį keliaujantys Kauno rajono Čekiškės moksleiviai-skautai.

Pasidžiaugėme „keliaujančiu“ iš rankų į rankas vaikų piešinių apie didžiausią svajonę albumu, išdalinome Tėvo Stanislovo dukterėčios B. Tiknevičiūtės  rašytas ir dovanotas knygeles vaikams.

Tikra kova užvirė dėl sumaniausio, vikriausio, ištvermingiausio dalyvio prizų, kurių „Laimės šulinyje“ buvo tikrai nemažai.   

Prakiurus dangui, susirinkome į salę pasivaišinti gausiomis vaišėmis. Už nuostabiai skanų šokoladinį tortą ir už pagrindinį prizą padovanotą vaikams nuoširdžiai dėkojame Linutei. Tariame nuoširdų ačiū V. Svirnelienei ir jos dukrytei Militai, S. Jakštienei ir jos dukrytei Rugilei, I. Šilaitienei, L. Radvilienei, Z. Norkuvienei, D. Noreikienei, N. Barišauskui už visokeriopą paramą organizuojant šventę vaikams.

Vilma Augustinavičienė,

RMMVB Butkiškės filialo bibliotekininkė