Skelbimai ir naujienos

Klaido Navicko karpinių paroda

2017 05 04

SKELBIMAS

Maloniai kviečiame į Klaido Navicko karpinių parodos atidarymą, kuris vyks 2017 05 26 15 val. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje.

Nepažintas Maironis

2017 05 19

SKELBIMAS

„Pri to didžiaja stala Bernotuos pas Lipčius valgėm visi kartu su Maironiu Kūčias. Valgėm tris valandas. Mes moteriškos gaspadiniavom, o ir ans ruošės: iš burokų padarė liktorius [žvakides], tokius ant kojukių, kaip reikiant. Pradedant valgyt Kūčias pastatė priešais mums kiekvienam ir uždegioja. Gražu buva. O su samdytais buvo 16 žmonių. Iš jo rankų kiekviens laužėm plotką, mat jis buvo vyriausia galva." Taip apie 1922-1923 metus Bernotuose vykusias Kūčias 1967 m. pasakojo Ona Unikienė.

Skaityti daugiau...

Poezijos pavasaris 2017 Raseiniuose

2017 05 12

SKELBIMAS

Kviečiame į poezijos renginį "Poezijos  pavasaris 2017 Raseiniuose".

Poezijos pavasarėlis 2017

2017 05 24

SKELBIMAS 

2017 m. birželio 10 d. 12 val. kviečiame į Jono-Mačiulio Maironio tėviškėje Bernotuose vyksiantį poezijos pavasarėlį.

Nemokami nuotoliniai IT mokymai bibliotekoje

2017 03 22

SKELBIMAS

Domitės IT technologijomis, tačiau norite pagilinti savo žinias ir išmokti ko nors naujo? Pasinaudokite puikia galimybe tobulėti!

2017 metus Raseinių Marcelijaus Martinaičio  viešojoje bibliotekoje (Vytauto Didžiojo g. 1) galite naudotis nemokama prieiga prie svetainės www.pluralsight.com kursų.

Skaityti daugiau...

Kūrybinės dirbtuvės ,,Aš esu aš“ Ariogalos bibliotekoje

2017 05 22

Ariogalos miesto bibliotekoje surengtos kūrybinės dirbtuvės vaikams „Aš esu aš". Renginyje svečiavosi dailininkės, knygų iliustratorės Aušra Kiudulaitė ir Inga Dagilė. Dalyvavo ir didelis būrys Ariogalos gimnazijos pradinukų bei jų mokytoja Benjamina Eimutienė.

Skaityti daugiau...

Valandėlė senjorams apie išmaniąsias tehnologijas

2017 05 22

Lietuvoje informacinės visuomenės plėtros procesai kasmet spartėja – vis daugiau žmonių , gyvenančių ne tik didžiuosiuose miestuose, bet ir kaimo vietovėse naudojasi interneto teikiamomis galimybėmis ieškodami juos dominančios laisvalaikio ar darbo informacijos.

Skaityti daugiau...

Sigito Parulskio viešnagė bibliotekoje

2017 05 22

Gegužės 17 d. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su poetu, prozininku, dramaturgu, eseistu, vertėju Sigitu Parulskiu. Tai vienas iš žymiausių šiuolaikinių lietuvių rašytojų.

Skaityti daugiau...

Mūsų bibliotekai – Metų nominacija – Lietuviškiausia biblioteka 2016

Pasibaigus jau ketvirtus metus Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos inicijuojam respublikiniam bibliotekų „Metų nominacijos" konkursui, kurio tikslas - skatinti viešąsias bibliotekas bei jų padalinius (filialus) kūrybingai ir inovatyviai dirbti, įvertinti geriausiųjų pasiekimus, didinti aktyviausių bibliotekų žinomumą, galime tik pasidžiaugti, kad ir raseiniškių veiklos, vykdytos Bibliotekų metais, neliko nepastebėtos. Iš 47 pateiktų paraiškų vertinimo komisija išrinko geriausias ir jas pristatė apdovanojimams.

Skaityti daugiau...

2017 m. gegužės mėn. naujos knygos

2017 04 27

Kviečiame susipažinti su 2017 m. gegužės mėn. gautomis naujomis knygomis. Pateikiamos knygų anotacijų nuorodos.

Europos dienos Raseinių rajono bibliotekose

Gegužės 5-9 dienomis raseiniškiai virtualiai keliavo per Europą, o gegužės 9 d. Žemaičio aikštėje šventė Europos dieną. Popietės „Keliaudami su „Erasmus+" pažinkite Europą" skirtos „Erasmus +" 30-mečiui ir Europos dienai paminėti vyko Ilgižių, Betygalos, Berteškių, Ariogalos, Gruzdiškės, Nemakščių, Šiluvos, Žaiginio, Sujainių, Užkalnių, Girkalnio filialuose ir RMMVB.

Skaityti daugiau...