Skelbimai ir naujienos

„Raseiniškių protų mūšis 2018“

2018 01 09

 

SKELBIMAS


Sausio 24 d. 17.30 val. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje vyks protų mūšis „Raseiniškių protai 2018". Suburkite 5 žmonių komandą, užsiregistruokite el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba tel. +370 602 14 274 ir dalyvaukite. Sėkmės!

Susitikimas su Ukrainos – Rusijos karo kariu

2018 01 15

 

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje vyko Antano Kliunkos organizuotas susitikimas su svečiu iš Ukrainos, Lietuvos Parlamento gynėju ir Ukrainos - Rusijos karo dalyviu Jurko Katrith.

Skaityti daugiau...

Šiluviškiai susitiko su žurnalo „Artuma“ redaktore Vanda Ibianska

2018 01 16

 

Sausio 14 d. mažosios Lietuvos kultūros sostinės Šiluvos kultūros namuose įvyko susitikimas su ilgamete katalikiškos žiniasklaidos žurnaliste, vienintelio Lietuvoje katalikiško mėnraščio šeimai „Artuma", kitąmet švęsiančio trisdešimtmetį, redaktore, Lietuvos žurnalistų draugijos nare, Stasio Lozoraičio premijos „Kelyje į Vilties Prezidento Lietuvą" ir „Bažnyčios kronikos" fondo premijų laureate, knygų „Gyvenimas kaip senas vynas" ir „Gyvenimas kaip klavesino garsai" autore Vanda Ibianska.

 

Skaityti daugiau...

Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“ Sujainuose

2018 01 12

 

Sausio 13-oji Lietuvoje minima kaip Laisvės gynėjų diena, pagerbiant žuvusiuosius 1991 metų sausio 13 dieną per sovietų kariuomenės veiksmus Vilniuje.

Skaityti daugiau...

Kviečiame į susitikimą su „Artumos“ redaktore

2018 01 09

 

KVIETIMAS

 

Kviečiame į susitikimą su ilgamete „Artumos" redaktore Vanda Ibianka bei jos knygos „Gyvenimas kaip klavesino garsai" pristatymą, kuris vyks Šiluvos kultūros namų salėje sausio 14 d. 13.30 val. (po šv. Mišių).

Susitikime dainuos operos solistės Rasa Juzukonytė ir Rita Preikšaitė.

Organizatorės: Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Šiluvos filialas ir katalikiško mėnraščio šeimai „Artuma" redakcija.

Maloniai laukiame.

Dosnios „Knygų Kalėdos“

2018 01 09

 

Baigėsi septintą kartą vykusi Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos".

Skaityti daugiau...

Lietuvos kultūros tarybos finansuojami projektai – indėlis į rajono kultūrą

2018 01 03

 

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka 2017 m. Lietuvos kultūros tarybai pateikė tris paraiškas 2018 m. pirmo etapo projektų daliniam finansavimui.

Skaityti daugiau...

Nemokami nuotoliniai IT mokymai bibliotekoje

2017 03 22

SKELBIMAS

Domitės IT technologijomis, tačiau norite pagilinti savo žinias ir išmokti ko nors naujo? Pasinaudokite puikia galimybe tobulėti!

2017 metus Raseinių Marcelijaus Martinaičio  viešojoje bibliotekoje (Vytauto Didžiojo g. 1) galite naudotis nemokama prieiga prie svetainės www.pluralsight.com kursų.

Skaityti daugiau...

956 gramai Raseinių

2018 01 04

Kuo pasverti padange vėjo genamo debesėlio lengvumą ar įvertinti dangaus skliauto žydrynės sodrumą, Dubysos bangos raibuliavimo žaismingumą, kaip išmatuoti tėviškės iškilmingai skambantį ar tyliai lopšinę niūniuojantį grožį? O gal to ir nereikia – tiesiog tai matykime, tuo džiaukimės, grožėkimės ir puoselėkime. Gaila – grožis visada trapus, net patys įspūdingiausi momentai trunka tik akimirką, o jai prabėgus palieka laiko tėkmėje ilgainiui vis labiau blankstantys įspūdžiai, prisiminimai. Kaip juos išsaugoti – gal sekant Egidijaus Sipavičiaus dainos „Antilopė" žodžiais uždaryti į „eilėraščio narvą". O gal nufotografuoti?

Skaityti daugiau...

2017 m.gruodžio mėn. naujos knygos

2018 01 03

Kviečiame susipažinti su  2017 metų gruodžio mėn. gautomis naujomis knygomis. Pateikiamos knygų anotacijų nuorodos. Knygas galite užsisakyti elekroninio katalogo pagalba arba atvykę į viešąją biblioteką ar jos filialus.