Skelbimai ir naujienos

Vasaros skaitymo iššūkis. Registruokis savo bibliotekoje!

2017 06 12

SKELBIMAS

Kada vyksta?

Iššūkis vyksta 2017 m. birželio 15 d. – rugpjūčio 31 d.

Skaityti daugiau...

Nemokami nuotoliniai IT mokymai bibliotekoje

2017 03 22

SKELBIMAS

Domitės IT technologijomis, tačiau norite pagilinti savo žinias ir išmokti ko nors naujo? Pasinaudokite puikia galimybe tobulėti!

2017 metus Raseinių Marcelijaus Martinaičio  viešojoje bibliotekoje (Vytauto Didžiojo g. 1) galite naudotis nemokama prieiga prie svetainės www.pluralsight.com kursų.

Skaityti daugiau...

Knygos „Planeta Žemė pasijus geriau” pristatymas.

2017 06 24

 

SKELBIMAS

 

Liepos 7 d. 11.30 val. KALNUJŲ BIBLIOTEKOJE vyks Medlin Kalpan vaikiškos knygos „Planeta Žemė pasijus geriau" pristatymas.

Butkiškiečių poetų susitikimas

2017 06 23

 

Saulėtą birželio 16 dienos popietę Butkiškės krašto poetai tradiciškai susirinko į susitikimą. Šįkart negausus būrelis poetų buvo kviestas – tik patys pačiausi butkiškiečiai: A. Kišonas, J. Mickevičius, L. Veličkienė, Z. Sadauskaitė, A. Puidokas ir I. Jokubauskienė.

Skaityti daugiau...

Išvyka į Molavėnų piliakalnių kompleksą

2017 06 20

 

Saulėtą ir šiltą birželio 18-oios rytą aktyviausi Verėduvos bibliotekos skaitytojai ir renginių lankytojai (vaikai) buvo pakviesti vykti į Molavėnų piliakalnių kompleksą. Išvyka buvo skirta Sporto ir Piliakalnių metams paminėti.

Skaityti daugiau...

Raseinių informacijos agentams – III vietos apdovanojimai

2017 06 11

 

Kasmet birželio pradžioje Žemaitijos regiono bibliotekininkai suvažiuoja į jau tradiciniu tapusį sporto sąskrydį. Šiemet jis vyko Tauragės „Taurų nuotykių parke", o jo organizatorė – Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešoji biblioteka. Sąskrydžio tema – „Parubežio nuotykiai: kultūrinis-sportinis eksperimentas".

Skaityti daugiau...

34-asis Poezijos paukštės skrydis Bernotuose

2017 06 13

Turbūt kiekvienas kraštas turi savo kultūrines tradicijas, visų laukiamus renginius. Raseinių žemės poezijos mylėtojai kasmet birželio pradžioje (pirmą ar antrą mėnesio šeštadienį) skuba į Pasandravį ar Bernotus, kur vyksta Poezijos pavasarėlio šventė. Ir šiemet svetinga Bernotų klėties pastogė priglaudė gausų  poezijai neabejingų žmonių būrį.

Skaityti daugiau...

Žinomos žurnalistės viešnagė Berteškiuose

2017 06 10

 

Birželio 7 dieną Berteškių bendruomenės namuose vyko susitikimas su žinoma žurnaliste, redaktore Agne Pačekaje.

Skaityti daugiau...

„Raseiniuose laikas eina taip linksmai...“

2017 06 05

Jaukią birželio 2 d. popietę į Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešąją biblioteką susirinko nemažas Maironiui ir jo kūrybai neabejingų žmonių būrys. Čia jų laukė įsimintinas renginys – naujos knygos „Maironis. Laiškai. Prisiminimai" sutiktuvės ir susitikimas su knygos sudarytoju humanitarinių mokslų daktaru Eugenijumi Žmuida.

Skaityti daugiau...

Kviečiame naudotis SMIS mokymuisi skirta sistema

Kviečiame registruotis suaugusiųjų mokymuisi skirtoje informacinėje sistemoje  www.smis.lt. Užsiregistravę ir prisijungę prie sistemos savo el. pašte, Jūs veltui galėsite naudotis visa joje įdėta medžiaga.Prisijungimo pagalba

Šeimos šventė Vosiliškyje

2017 06 08

 

Gražią saulėtą savaitgalio popietę Vosiliškio kaimo bendruomenė kartu su Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Vosiliškio filialu sukvietė kaimo gyventojus į šeimos šventę „Gera kartu". Ji buvo skirta Vaikų gynimo dienai, Tėvo dienai ir sporto metams paminėti.

Skaityti daugiau...