Naujienos

Susitikimas su rašytoja Lavisa Spell Girkalnyje0001_20210604_121746_1623137214-f8105110da91d2d5d4d5459efd8ae209.jpg
Prie Girkalnio miestelio tvenkinio birželio 4 d. Girkalnio biblioteka pakvietė knygų mylėtojus į susitikimą su rašytoja Lavisa Spell. Tikrasis vardas ir pavardė Auksė Šiugždinienė.
 
Lavisa Spell prasitarė, kad toks slapyvardis pasirodė labiau tinkantis pasirašyti meilės romanuose su fantastikos prieskoniu. Ji gali atvirai rašyti apie meilę, raganų ir demonų pasaulį, vaizdžiai nupiešti erotines scenas. Magija – tai natūrali kasdienybė ir ją norisi perteikti savo knygose, sudominti skaitytoją.
 
Rašytoja kalbėjo, kad skaitant apie stebuklus ir fantastiką, nuimamas racionalaus proto vertinimas, atsipalaiduojama ir lengviau priimamos neįprastos idėjos. Jos knygos yra skirtos moterims, bet jas skaito ir vyrai. Knygoje „Tapk ragana (jei nori)“ supranti, kad esi atsakinga už savo gyvenimą, santykius ir sveikatą. Kiekvienas esame atsakingas už savo mintis, kiekvieną žodį, pasirinkimus. Ragana yra toji, kuri regi daugiau ir giliau…
 
Rašytoja taip pat pasidalino naujausia savo knyga „Narvelyje“. Ši knyga apie tai, kas sako tiesą ir kas klysta. Ar meilė reiškia išsilaisvinimą, ar dar ankštesnį narvą.
 
Girkalnio bibliotekos knygų mylėtojams buvo smagu susitikti su rašytoja Lavisa Spell po atviru vasaros dangumi ir išgirsti įdomių minčių apie žmonių tarpusavio magiškus bendravimus. Taip pat įsigyti autorės kūrinių su autografais, pabendrauti, apsikeisti dovanėlėmis.
 
Iki kitų susitikimų Girkalnio miestelio erdvėse!
 
 
Virginija Šileikienė
RMMVB Girkalnio filialo vyresn. bibliotekininkė