Naujienos

Sukurk akimirką pats0001_8_1569044437-b8da51bc87efa8778d3482fcb7ea6a55.jpg

Rugsėjo 13 d. būrelis jaunųjų Sujainių bibliotekos lankytojų susirinko į popietę „Sukurk akimirką pats“. Popietės metu vaikai buvo supažindinti su naujausiomis fotografijos technologijomis, išsiaiškinta kokie esminiai įvairių fotoaparatų skirtumai, atsakyta į klausimą koks fotoaparatas geriausiai atitinka šiuolaikinius fotografuojančiųjų poreikius. Daugiausiai dėmesio skyrėme mobiliems telefonams su fotokamera, nes telefonas šiandien lydi kiekvieną iš mūsų vos ne 24 valandas per parą. Tad fotografuojant išmaniuoju telefonu taip pat galioja pagrindinės fotografavimo taisykles: kompozicija, apšvietimas, portreto, reportažo, produktų fotografavimo subtilumai, maksimaliai sužinojome kaip išnaudoti turimą techniką bei praktiškai išbandėme fotografavimo bei redagavimo galimybes. „Geriausias fotoaparatas yra tas, kuris yra jūsų rankose“, – tikino bibliotekininkė Danelija.

Vaikai kūrybingai ir smagiai praleido popietę, sužinojo nemažai vertingos informacijos apie fotografavimą bei patobulino įgūdžius. Bendraudami ir dalindamiesi užfiksuotais kadrais, sukurtomis kompozicijomis, draugų portretais patyrė daug gerų emocijų.

Šiandieninė biblioteka yra ta vieta, kurioje galima ne tik paskaityti įdomią knygą, mokytis, ieškoti informacijos, bet ir užsiimti kūrybine veikla, išmokti įvairiausių žaidimų. Užsiėmimai bibliotekoje vaikams suteikia teigiamų emocijų, skatina juos vėl čia sugrįžti ir įdomiai praleisti laisvalaikį.

Danelija Laurinavičiūtė,

RMMVB Sujainių filialo vyresn. bibliotekininkė

Autorės nuotraukos.