Naujienos

Šlageriai aidėjo prie Sujainių tvenkinio0001_5_1568210257-e4778f7267ea2c00f9ad92a198f46004.jpg

Saulėtą ir šiltą sekmadienio popietę sujainiškiai ir iš kitų miestų svečiai gausiai rinkosi prie atsinaujinusio Sujainių tvenkinio, kur nuvilnijo 7-oji respublikinė šlagerių šventė „Skinsiu raudoną rožę“. Renginys sukvietė nemažą būrį žiūrovų bei dalyvių, netrūko įvairiausių pramogų, edukacinių užsiėmimų.

Kiekvienas norintis galėjo užsukti į įsikūrusiame Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Sujainių filialo kiemelį. Kiemelyje visų laukė edukaciniai užsiėmimai, kur apsilankiusieji  galėjo pabendrauti, medžių paunksmėje piešti ar skaityti.

Bibliotekininkė Danelija ragino šventės dalyvius  nepamiršti knygučių ir lankytis bibliotekose, nes ten galima ne tik skaityti knygas, bet ir dalyvauti įvairiose veiklose ir renginiuose. Visiems patiko  leisti laiką kartu, o bibliotekininkė džiaugėsi bendradarbiavimu ir geromis emocijomis. Svarbiausia – prizus gavo visi.

 Šlagerių šventės rengėjai dėkojo dalyviams, žiūrovams, rėmėjams, kurie darbavosi, kad šventė pavyktų. Sujainiškiai viliasi, kad didžiulio susidomėjimo sulaukusi šventė „Skinsiu raudoną rožę“ , įvyks ir kitąmet.

Danelija Laurinavičiūtė,

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Sujainių filialo

vyresn. bibliotekininkė

Autorės nuotraukos.