Naujienos

Sensorinio kambario atidarymas bibliotekojeAutorius: Informacijos specialistė Samanta Petraitė

0001_dsc_1798_1685079586-38d2762159f969863392b847d0214fa7.jpg

Gegužės 25 d. bibliotekoje atidarytas ypatingas ir labai lauktas Sensorinis kambarys. Tai specialiai įrengta erdvė, kurioje fiziniams, socialiniams, emociniams, kalbos ir pažinimo įgūdžiams suteikiama begalinė galimybė toliau tobulėti.

Bibliotekos direktorė Daina Sutkevičienė renginio dalyviams pristatė Sensoriniame kambaryje esančius elementus bei jų galimybes, o Informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyriaus darbuotojos Justina ir Jelena papasakojo apie visų dėmesį prikausčiusias interaktyvias grindis.

Į sensorinio kambario atidarymą susirinko gausus būrys vaikų ir tėvelių. Taip pat su sensorine erdve susipažinti atvyko Raseinių rajono savivaldybės meras Arvydas Nekrošius, vicemerai Matas Skamarakas ir Mingaudas Tamaliūnas, administracijos direktorius Kęstutis Užemeckas bei Komunikacijos, kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Judita Radavičienė.

Sensoriniame kambaryje galite rasti šviesos pluoštų įvairovę, šviečiantį stalą edukaciniams-patyriminiams užsiėmimams, burbulų vamzdį, kamuoliukų baseiną, veidrodžių sieną, taktilines žaidimų lentas, interaktyvias grindis, jutimo, vizualinės sensorikos rinkinių, ortopedinių sensorinių kilimėlių ir t.t.

Erdvė atvira visiems lankytojams bibliotekos darbo valandomis, iš anksto užsiregistravus: tel. 8 428 51328. Bibliotekos darbuotojai mielai parodys, kaip savarankiškai naudotis kambaryje esančiomis priemonėmis. Vaikučius iki 6 metų priimame tik kartu su lydinčiais asmenimis. 1 seanso (apsilankymo) trukmė – iki 45 min. Daugiau informacijos: SENSORINIS KAMBARYS