Naujienos

Prieškalėdinė popietė Nemakščių bibliotekoje0001_prieskaledine_1544434031-37fe0d1852bcc167daa2a635e540a9c1.jpg

Jau dvi savaites besilankantys Nemakščių bibliotekoje jaunieji skaitytojai šnibždėjosi tarpusavy apie būsimą renginį: dalijosi sumanymais, norais, vienas kitas jau džiaugėsi draugui ruošiama dovanėle.

Gruodžio 5 d. būrelis susirinko į prieškalėdinę popietę. Akvilė Paulauskaitė skelbė užsiėmimo pradžią nuoširdžiu sveikinimu, aptardama švenčių laukimo jaudulį, bendravimo džiugesį. Visi namuose puoš eglutes, gamins žaisliukus. 

Tad ir šio susibūrimo vienas tikslų – edukacinis momentas: mokymasis gaminti popierinius besmegenius, kurie tinka ir patalpai, ir eglutei papuošti. Per keliolika minučių kiekvienas pasigamino tokią puošmeną, rodė vienas kitam, norėjo su savo gaminiu nusifotografuoti.

 Pirmiausia šiais dirbinėliais padabinta bibliotekos erdvė. Kitą dieną papuošta eglutė ir virtinė juodkepurių besmegenių tapo pirmuoju šventiniu akcentu bibliotekoje.

 Laukiamiausias momentas – keitimasis dovanėlėmis. Jomis daugiausia ir buvo rūpintasi prieš renginį. Kas ką apdovanos – buvo laikoma paslapty. Tad patirta siurprizų, būta linksmo juoko. Daugiausia dovanėlių – skanėstai. Čia pat ir imta smaližiauti, vaišintis. Toliau vyko pasilinksminimo dalis: žaidimai, šokiai. Vaikiška energija ir išmonė rado erdvės išsilieti.

 

Aušra Užmedzkienė,

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos

Nemakščių filialo vyresn. bibliotekininkė