Naujienos

„Pirštukų pasaulis“ – smalsiems vaikams0001_1-1_1553526305-206719bc1714eaef1b7eafeaf20543c6.jpg

„Pirštukų pasaulis“ – įkvėptas motinystės verslas. Mamos pasiūtos išmaniosios knygelės, priskiriamos „lėtų“ žaislų kategorijai, kurie lavina atidumą, kantrybę, atkaklumą, kūrybiškumą. Knygelės skirtos ir smulkiosios motorikos lavinimui, taip pat ankstyvojo ugdymo priemonė bei smagus žaidimų laukas. Knygelės puiki alternatyva išmaniosioms technologijoms, kai reikia nugalėti nuobodulį kelionėje, poliklinikoje ar tiesiog pasidėti po galva, kai suima miegelis. Jos pagamintos iš kokybiškos medvilnės, minkštos ir įdėtos į jaukų siūtą maišelį.

Žaiginio ir Šiluvos miestelių vaikučiai turėjo galimybę pasidžiaugti išmaniosiomis knygelėmis ir pajusti šių knygelių švelnumą bei pamatyti jų grožį, nes abiejose bibliotekose vyko edukaciniai užsiėmimai su išmaniųjų knygelių kūrėja, „Pirštukų pasaulis“ įkūrėja Vilma Butkuviene. Renginio dalyviai sužinojo, kad knygelės gali būti ne tik popierinės, bet ir išmanios.

Edukacinio susitikimo metu vaikai kartu su kūrėja prisiminė legendą apie Gedimino pilį, kartu versdami Lietuvos šimtmečiui sukurtą išmaniąją knygutę viso pasaulio lietuvių vaikams, piešė Lietuvą. Nepastebimai prabėgus dienai, ,,Pirštukų pasaulio“ įkūrėja Vilma Butkuvienė džiaugėsi jaukiais, nuoširdžiais ir linksmais susitikimais su abiejų bibliotekų vaikučiais, jų smalsumu, išradingumu ir kruopštumu savo lapuose vaizduojant Lietuvos grožį.

„Pirštukų pasaulis“ – siūtos išmaniosios knygelės smalsiems vaikams, tai galimybė jiems augti kūrybiškiems, laisviems ir sumaniems. Žaiginio ir Šiluvos vaikučiai kartu su bibliotekininkėmis nuoširdžiai dėkoja prekinio ženklo ,,Pirštukų pasaulis“ įkūrėjai už šiltą, malonų ir paprastą bendravimą bei linki kūrybinės sėkmės.

Neringa Aleksandravičiūtė,

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Šiluvos filialo vyresn. bibliotekininkė

Jolanta Žukauskienė,

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Žaiginio filialo vyr. bibliotekininkė