Naujienos

Kviečiame į Beno Bėranto knygos „Pirštų galiukais“ pristatymą0001_pristatymas_raseiniai_1678792107-9c0a7160decff63d5af86eb9ee09fd27.jpg
Net ir trumpiausia ar tyliausia istorija nusipelno būti išgirsta.
 
 
Būtent apie tokias istorijas kovo 23 d. (ketvirtadienį) 17.30 val. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje kalbės knygos „Pirštų galiukais“ autorius Benas Bėrantas. Renginio metu rašytojas skaitys savo kūrybą, dalinsis jos atsiradimo užkulisiais ir pasakos apie savo profesinį kelią, kuris iš visų pusių veda prie knygų.
 
 
„Pirštų galiukais“ – trylika metų brandintos trumpos istorijos. Jose užfiksuotos jausenos, kurios gali būti nematomos plika akimi, bet išgyvenamos iki širdies gelmių ar neuronų galų. Šie pasakojimai romantiški, nostalgiški, sapniški ir tuo pat metu tokie, kurie ne vienam gali pasirodyti artimi.
 
 
Benas Bėrantas yra trumposios prozos rašytojas, o „Pirštų galiukais“ – pirmoji jo knyga suaugusiems skaitytojams. Benas taip pat žinomas kaip septynių knygų vaikams autorius, jos išverstos į trylika užsienio kalbų. Šiuo metu gyvena Vilniuje, šalia Vilnelės. Dirba leidybos agentu, todėl daug keliauja po pasaulį. Mėgsta stebėti žmones, o jų santykiai jam yra viena įdomiausių temų.

 

 Po renginio bus galima įsigyti knygą ir gauti rašytojo autografą.