Naujienos

Kūrybinės edukacijos ,,Piešimas ant vandens“0001_gruzdiskes-filialas-2_1594793083-96170cd14a7c20c81011c957eda41a0d.JPG

Liepos 10 d. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Ilgižių ir Gruzdiškės filialuose vyko edukaciniai užsiėmimai ,,Piešimas ant vandens“. Užiėmimus vedė VŠĮ Meno terapijos ir socializacijos instituto VYTA edukatorė Rita. Viešnia supažindino su Ebru meno – tapybos ant vandens istorija, šis menas yra saugomas UNESCO kultūros paveldo.   Edukatorė papasakojo kaip ir iš ko gaminamos piešimo priemonės, pademonstravo piešimo techniką ant vandens.

Džiaugsmingų emocijų lydimi, renginių dalyviai praktiškai išbandė piešimą ant vandens. Išliejo susikaupusias emocijas, įgijo pasitikėjimo savimi ir motyvacijos piešti, kurti. Piešti visiems sekėsi puikiai, o piešiniai gavosi labai gražūs, nepakartojami ir visi skirtingi.

Dėkojame edukatorei Ritai ir visiems dalyviams už piešinius, džiugias akimirkas ir gerą nuotaiką edukacijų metu. Nuoširdus ačiū Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešajai bibliotekai už renginių finansavimą.

Gruzdiškės ir Ilgižių filialai kviečia nuo liepos 14 d. iki rugpjūčio 14 d.  apžiūrėti dalyvių sukurtus piešinius, parodose ,,Kūrybiškumo atsiskleidimas“, skirtose UNESCO Pasaulio paveldo Lietuvoje metams paminėti.

        Smagios, spalvingos ir kūrybingos visiems likusios vasaros.

  

    

   Gruzdiškės filialo vyresn. bibliotekininkė Laimutė Babenskienė

   Ilgižių filialo vyresn. bibliotekininkė Birutė Leskauskienė