Naujienos

Konferencijoje „Biržiškos skaitymai 2019“ – aktualūs klausimai bibliotekoms0001_ideju-muge-edukacines-programos_1575623637-5509e77c1256e4fd4e1accca37a29e41.jpg

Gruodžio 2 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyko konferencija „Biržiškos skaitymai 2019. Bibliotekininkas – švietėjas: vaidmenys, gebėjimai ir paslaugų perspektyvos“, kurioje dalyvavo ir LBD Raseinių skyriaus nariai – draugijos pirmininkė Danguolė Kasparavičienė, narės Jolanta Gudeikytė ir Neringa Aleksandravičiūtė.

Jau kelis dešimtmečius gruodžio pradžioje rengiama bibliotekininkystės ir informacijos mokslininkams bei praktikams skirta konferencija „Vaclovo Biržiškos skaitymai“, žymiojo bibliotekininkystės veikėjo gimimo dienai paminėti. 2019 m. „Biržiškos skaitymuose“ skaityti pranešimai bei diskutuota apie bibliotekų mokomąjį vaidmenį ir jam įgyvendinti reikalingus gebėjimus, apie tai kas yra ir kas nėra mokomoji veikla bibliotekose. Konferencijos metu, Pecha Kucha pranešimų sesijoje bei idėjų mugėje praktikai dalijosi bibliotekose vykdomų edukacinių programų patirtimi.

Konferenciją rengė Lietuvos bibliotekininkų draugija, Vilniaus universiteto Komunikacijos ir Filosofijos fakultetai bei Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka. Konferencijos rėmėjai – Lietuvos kultūros taryba, UAB „Asseco Lietuva“.

LBD Raseinių skyriaus draugijos pirmininkė Danguolė Kasparavičienė

Jolantos Gudeikytės nuotr.

Konferencijos medžiagą galite peržiūrėti čia: https://youtu.be/1oUOOYXJzCA