Naujienos

Kaulakių bibliotekoje – prasminga valanda „Tu – mano Lietuva“0001_4_1581876533-15747df2569a03a7a4a236cb637fdbfb.jpg

Kaulakių biblioteka Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse surengė literatūrinę-muzikinę valandą „Tu – mano Lietuva“, kurioje dalyvavo tautodailininkė Elvyra Vaštakienė ir literatas Alfonsas Vaičiulis. Kaulakių biblioteka nušvito Elvyros Vaštakienės tapytais paveikslais ir išskleista Raseinių rajono mero Andriaus Bautronio bibliotekai dovanota istorine valstybės vėliava.

Literatūrinėje-muzikinėje valandoje skambėjo Alfonso Vaičiulio kūrybos eilės, skirtos Lietuvai, Elvyros Vaštakienės dainos, kurių didesnė dalis skambėjo pagal Alfonso Vaičiulio eiles.

Netikėtai biblioteka sulaukė staigmenos: bibliotekos lankytoja Ona Kasevičienė į renginį atėjo su dovana – įspūdinga  knyga „LIETUVA. Šeimos enciklopedija“. Biblioteka dėkinga Onai Kasevičienei už šią vertingą dovaną.

Į renginį Alfonsas Vaičiulis atsivežė savo rankų darbo pintų krepšelių, kuriuos lankytojai greitai išgraibstė, įsigydami sau ar dovanai.

Taip jau sutapo, kad vasario 16-ąją Alfonsas Vaičiulis švenčia ne tik valstybinę šventę, bet ir savo gimtadienį. Šiais metais jam sukako 75-eri. Taigi gerb. svečias sulaukė daug sveikinimų ir visų susirinkusiųjų  vieningo „Ilgiausių metų!“.

Nuoširdus ačiū renginyje dalyvavusiems: Pagojukų seniūnijos seniūnui Antanui Valantinui ir vyresniajai specialistei Ginai Mažeikienei už parodytą dėmesį ir  pagarbą svečiams.

Elvyros Vaštakienės tapybos darbų paroda Kaulakių bibliotekoje bus eksponuojama iki kovo 10 d. Kviečiame apsilankyti! Paveikslais galima ne tik pasigrožėti, bet ir patikusį įsigyti už protingą kainą.

Zita Gedminienė,

RMMVB Kaulakių filialo bibliotekos vyresn. bibliotekininkė