Naujienos

Jubiliejinėje Vilniaus knygų mugėje0001_5_1550905798-1f6a370f2e2702ab92f797b6f129abd7.jpg
2019 vasario 21 d. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos darbuotojai lankėsi Vilniuje, „Litexpo“ parodų centre, kur duris atvėrė Vilniaus knygų mugė, lankytojus šiemet pasitikusi šūkiu „Po 20 metų pristatinėti nebereikia“.
 
Įspūdį paliko mugės atidarymo ceremonija, kurią vedė garsus aktorius Andrius Bialobžeskis, nuostabaus muzikinio kūrinio „Paukščiai“ atlikimu sužavėjo teatro ir kino aktorius, režisierius, muzikantas Kostas Smoriginas. Vilniaus knygų mugės globėjos, Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės atidarymo šventėje šiemet nebuvo – ji buvo išvykusi, tad jos vardu sveikinimą perskaitė vyriausioji prezidentės patarėja Rūta Kačkutė.
Sveikinimo kalbas taip pat sakė Kultūros ministras Mindaugas Kvietkauskas, Ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius, Vilniaus meras Remigijus Šimašius, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, profesorius Tomas Venclova.
Kaip ir kiekvienais metais, Vilniaus knygų mugės lankytojams buvo pasiūlyta plati kultūrinė programa. Aplankėme visas erdves, turėjome galimybę dalyvauti susitikimuose, diskusijose, apžiūrėti įvairias parodas, susipažinti su naujausiomis knygomis, gauti autografą iš knygų autorių. Bibliotekų erdvėje buvo smagu sutikti kolegas iš kitų rajonų, pabendrauti, iš arčiau susipažinti su jų vykdomomis edukacinėmis veiklomis.
Vilniaus knygų mugė – tai savotiška šventė tiek rašantiems, tiek skaitantiems. Todėl džiaugiamės, kad ir mes, bibliotekininkai, turėjome galimybę sudalyvauti šioje šventėje.
 
Virginija Miežinienė,
RMMVB vyr. metodininkė
 
Nuotraukos: Reginos Musteikienės, Zitos Gedminienės, Virginijos Šileikienės, Nijolės Staškevičienės, Domicelės Enuksonienės.