Naujienos

Aušros Grendaitės keramikos darbų paroda0001_1_1568035789-4582d6e25de7f0e0c90397f7c76e7aee.jpg

„Angelas Tau“

Mylėti ir siekti meilės yra žmogiška,
Mylėti nieko nesiekiant - angeliška.
(A.de Lamartin)

2019 m. rugsėjo 07 d. RRKC Šiluvoje įvyko respublikinio renginių ciklo „Šiluvos devyndienis 2019“ atidarymas, kurio metu buvo pristatyta Aušros Grendaitės keramikos darbų paroda „Angelas Tau“. Parodos pristatymą organizavo Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Šiluvos filialas ir RRKC renginių organizatorė Šiluvoje.

Angelus kurianti Aušra Grendaitė sako, kad angelai jos gyvenime atsirado atsitiktinai, tačiau dabar, jos gyvenimas be jų neįsivaizduojamas. Jos veikla ją augina, ji yra labai laiminga ir džiaugiasi, kad tai angelai ją surado, o dabar jais gali dalintis su kitais. 

Be sustojimo ir su didžiuliu užsidegimu ir meile A. Grendaitė gali pasakoti ne tik apie jų atsiradimą, bet ir apie pačius angelus.  „Keramika susidomėjau prieš kelerius metus, o angelai į mano mintis užsuka tiesiog savaime. Jie užgimsta mintyse, plazdena širdyje ir prasideda mano rankose, fantazijos ir molio pagalba. Kurti angelus yra gera ir lengva, o svarbiausia, tai mane pačią augina. Juk tai nėra šiaip molis! Angelas – tai begalinė globa ir neįkainuojama apsauga, tai gali paliudyti daugybė žmonių, jau turinčių mano sukurtų angelų. Man tai didžiausias įvertinimas ir žinia, kad tai ką darau, yra svarbu. Angelai gali skraidyti, nes neturi sunkių minčių. Ir Jūs taip galite!“

Aušros Grendaitės kūrybos darbų paroda - pardavimas „Angelas Tau“ RRKC Šiluvoje svečiuosis iki rugsėjo 15 dienos, kviečiame apsilankyti.

Neringa Aleksandravičiūtė,

RMMVB Šiluvos bibliotekos vyresn. bibliotekininkė