Renginiai

Vidmanto Petraičio tapybos darbų paroda „Atsigręžus į sieną".0001_paroda_1544442333-299f618b4c67077efebce8b857aceeab.jpg
2018 11 14 - 2018 12 31
Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekos paveikslų galerijoje

Lapkričio 14-ąją Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos dailės galerijoje atidaryta raseiniškio Vidmanto Petraičio tapybos darbų paroda „Atsigręžus į sieną".

Atvykusius į parodos atidarymą žavėjo ne tik nuostabūs paveikslai, tačiau ir paties Vidmanto atliekamos savo kūrybos dainos ir eilės, raiškiai skaitomos Dariaus Peckaus.

Vidmanto Petraičio tapyboje daug ryškių spalvų, ekspresijos, simbolių, kurie verčia žiūrovą stabtelėti, susimąstyti, atrasti, suprasti, ką autorius norėjo vienu ar kitu potėpiu pasakyti. Anot Vidmanto, paveiksluose nėra gėlyčių, kurios kartais labai žavi... mūro sienose slypi gili mintis, tik reikia ten prasibrauti...

 „Žmogus – orkestras", – taip po renginio autorių apibūdino ne vienas dalyvis. Ir jie teisūs, nes Vidmantas – išties talentingas žmogus. Ir nežinia, ar tai atkaklaus darbo rezultatas, ar Dievo dovana, tačiau tiek jo paveikslai, tiek eilės, virtusios dainomis, išties žavi.

 Pasveikinti Vidmantą jau nebe pirmos parodos atidarymo proga atvyko Raseinių menininkų bendrijos „Pegasas" pirmininkas Vytautas Bulotas, Raseinių literatų klubo „Dubysa" pirmininkė Danguolė Peckuvienė su grupele klubo narių, Viešosios bibliotekos direktorė Daina Sutkevičienė ir pavaduotoja Danguolė Kasparavičienė bei parodos organizatorė Asta Kriščiokaitienė. Ranką tapytojui spaudė seni geri bičiuliai ir kiti renginio dalyviai.

 Vidmanto Petraičio tapybos darbų paroda „Atsigręžus į sieną" veiks iki gruodžio 31 dienos. Maloniai kviečiame apsilankyti.

 

Rūta Gudžiūnienė