Pirmieji šių metų svečiai - darželio - lopšelio "Saulutė" ugdytiniai

Pirmieji šių metų svečiai - darželio - lopšelio "Saulutė" ugdytiniai0001_20200128_095441_1580302138-6d7549f1bdd9e4f7dbf23230227357ed.jpg
Sausio 23 ir 28 dienomis skyriuje apsilankė pirmieji šiais metais laukiami svečiai – Raseinių lopšelio – darželio „Saulutė“ ugdytiniai. Apžiūrėję ir pasidžiaugę Informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyriuje veikiančiomis vaikų piešinių parodomis, darželinukai sugužėjo į Vaikų ir jaunimo edukacinių užsiėmimų kambarį. Čia jų laukė knygų ir lėlių – literatūrinių personažų paroda „Atėję iš knygų“, kurią pristatė skyriaus vedėja Jolanta Gudeikytė. Vieni personažai buvo puikiai vaikams pažįstami iš animacinių filmų, kiti visiškai nematyti, „gyvenantys“ tik savo knygelėse, todėl itin įdomūs. Vaikai pažadėjo apsilankyti su tėveliais bibliotekoje, tapti jos skaitytojais ir dar ne kartą aplankyti mylimus herojus bei perskaityti ne vieną parodos knygą.
Dar didesnį norą tapti skaitytojais sukėlė vyresn. bibliotekininkės Mildos Bulzgienės pademonstruotas knygų išdavimo skaitytojams procesas ir dovanojamas skaitytojo pažymėjimas.  Žaislotekoje vaikus pasitiko vyresn. bibliotekininkė Gintė Pareigė, kuri vaikams pristatė garsines knygeles, knygeles su erdvinėmis iliustracijomis ir netgi leidinius vaikams, išleistus Brailio raštu. Vaikus pradžiugino pirštininės lėlės ir spintelėse rasti stalo žaidimai.
 
RMMVB informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyriaus informacija