Naujienos

Vasara be knygos – ne vasara!0001_1_1566150057-f8b402d549d826b229e571932aa10d97.jpg

Sujainių biblioteka prisijungė prie respublikinės akcijos „Skaitymo iššūkis“, kviesdama aktyviai dalyvauti ir Sujainių kaimo gyventojus. Tai puiki proga ne tik turiningai praleisti laiką su knyga, bet galimybė išmėginti laimę loterijoje. Šiemet „Skaitymo iššūkis“ startavo birželio 1-ąją ir baigsis rugpjūčio 31-ąją.

Saulėtą rugpjūčio dieną bibliotekos jaunieji lankytojai rinkosi į Sujainių bibliotekos organizuojamą vasaros popietę, „Vasara be knygos – ne vasara!“. Atrodo ką tik prasidėjusi vasara jau eina į pabaigą, vaikams teko prisiminti duotą pažadą – per vasaros atostogas dalyvauti respublikinėje akcijoje „Skaitymo iššūkis“.

Šįkart vaikai turėjo pristatyti knygeles kitaip – išsirinkti įdomiausios knygos ištrauką ir ją suvaidinti, sukurdami pasakojimą vaizdu. Pasakojimams kurti buvo pasitelktos šios knygelės: Prano Mašioto „Kiškis drąsuolis“, Ignės Zarambaitės „Emilio laiškas“, Santos Montefiore „Karališkieji Londono triušiai“, Kęstučio Kasparavičiaus „Sapnų Katytė“.

Per išradingą, linksmą vaikų vaidybą sužinojome, kokie personažai jiems labiausiai patiko bei įsiminė.

Popietę užbaigėme judriais žaidimais ir skanaudami ledus. Buvo smagi ir žaisminga popietė, kurios metu vaikai praleido turiningai laiką ir sužinojo daug naudingos informacijos.

Skaitykite ir skaitymo malonumu dalinkitės su kitais!

Danelija Laurinavičiūtė,

RMMVB Sujainių filialo vyresn. bibliotekininkė

Autorės nuotraukos.