Naujienos

Valanda su poezija ir su muzika0001_2_1556220307-3ac97af651201ad82123fe0169dfa77e.jpg

Balandžio 24 d. – XIX Nacionalinės bibliotekų savaitės metu – būrys nemakštiškių susirinko į Irenos Vidmantienės poezijos knygelės „Saulėtais takeliais“ pristatymą. Toks renginys vyko jau antrą kartą, tik dabar į jį pakviesti suaugusieji. Naujame Irenos Vidmantienės leidinyje spausdinami eilėraščiai vaikams, bet juk ir suaugusiems verta žinoti, ką rašo kuriantys žemiečiai, ką iš jų kūrybos verta pasiūlyti savo mažiesiems.

Supažindinus su spalvinga knygele, pasigėrėjus mažųjų skaitovų deklamuojamais Irenos Vidmantienės posmais, suteikta truputis informacijos ir apie kitą jau ruošiamą spaudai poezijos rinkinį, skirtą brandžiam skaitytojui. Šie kūriniai ir pristatomos knygelės posmai mažuosius renginio dalyvius paskatino kalbėti apie kūrėjos talentą, jautrų žmogiškumą.

Sveikintojų žodžiai ir dovanojamų gėlių gausa kuklią kūrėją skatino patikėti, jog poetine forma dalintis savo mintimis apie pasaulį ir žmogaus vietą jame yra prasminga.

Gražiam susiėjimui šventiškumo teikė RRKC Nemakščiuose Eligijos ir Remigijaus dueto lyrinės dainos. Ir knygelės autorė, ir visi buvę klausytojai dėkingi jiems.

Aušra Užmedzkienė,

RMMVB Nemakščių filialo vyresn. bibliotekininkė