Naujienos

Vaikų šventė Šiluvoje „Vaikystės ritmu“0001_svetai_1591013572-c33f8a0921ae7a4ffab5ad37a12a3a40.jpg


Šių metų virusas pateikė daug išbandymų ir naujovių visuomenei, privalėjome sulėtinti tempą, kartais sustoti, įsiklausyti, susimąstyti ir daug ko išmokti. Buvimas namuose, nuotolinis darbas ir nuotolinis mokymasis privertė pajausti, kaip žmogui būtinas kasdienis bendrystės jausmas, koks reikalingas yra gyvas bendravimas su kolegomis, draugais, bendraklasiais.

Birželio 1-ąją pasaulyje švenčiama Tarptautinė vaikų gynimo diena, tad ta proga Šiluvos miestelyje jėgas suvienijo Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Šiluvos filialo bibliotekininkė Neringa ir Raseinių kūno kultūros ir sporto centro specialistė Šiluvoje Justina. Sušvelninus karantino sąlygas, laikydamiesi saugumo rekomendacijų, išsiilgę vieni kitų, pramogų ir džiaugsmingų krykštavimų, dideli ir maži rinkosi į poilsiavietę Šiluvoje, kur susirinkusiųjų laukė veiklos ir žaidimai –

spalvoti muilo burbulai, estafetės, piešimas ant plėvelės, šokio pamoka, naujų vaikiškų knygų pristatymas ir saldžios vaišės.
Dėkojame mamoms, atvykusioms su vaikais, dėkojame ir mokytojoms, atėjusioms pasimatyti ir gyvai pabendrauti su savo mažaisiais auklėtiniais. Džiugu buvo pasimatyti, pabendrauti ir papramogauti. Iki kitų susitikimų! Likite sveiki!

Justina Sebeckytė ir Neringa Aleksandravičiūtė

Vaikų šventė Šiluvoje „Vaikystės ritmu“

Renginio akimirkos