Naujienos

Tobulas Nijolės Rimkienės pasaulis0001_1_1576748136-b5b98b81f2dae1f92fbb1d52fa9cff3f.jpg

Gruodžio 18 dieną Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje įvyko Raseinių rajono tautodailininkų bendrijos pirmininkės Nijolės Rimkienės karpinių parodos ir jos knygos „Karpiniai – mano pasaulis“ pristatymas.

Apie Nijolės Rimkienės kelią į pripažinimą kalbėjo ir renginį vedė Viešosios bibliotekos skaitytojų aptarnavimo ir kraštotyros skyriaus vyr. bibliotekininkė Asta Kriščiokaitienė.

Pasveikinti Nijolę personalinės parodos atidarymo, knygos „Karpiniai – mano pasaulis“ išleidimo ir asmeninio jubiliejaus proga sugužėjo pilnutėlė salė kviestinių draugų, tarp jų ir Raseinių rajono savivaldybės valdžios atstovai – mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, administracijos direktorius Edmundas Jonyla, pavaduotoja Irma Juknevičienė, Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausiosios specialistės Silvija Čižaitė-Rudokienė ir Danutė Vizbarienė. Viešosios bibliotekos direktorė Daina Sutkevičienė dėkojo Nijolei už nuostabią karpinių parodą, padovanotą bibliotekai naująją knygą ir pasveikino jubiliejinio gimtadienio proga.

„Šitame didelio bėgimo ir daugybės emocijų pasaulyje susikūriau savo karpinių pasaulį, kuriame jaučiuosi saugi, rami ir laiminga...“, – taip apie save kalbėjo Nijolė Rimkienė. Ji nuoširdžiai padėkojo Raseinių rajono savivaldybei, VšĮ Pajūrio tyrimų ir planavimo institutui ir asmeniškai Feliksui Anusauskui, parėmusiems knygos leidybą.

Muzikinius kūrinius vakaro svečiams ir draugams dovanojo raseiniškiai bardai Rytas Germanavičius ir Darius Leveckis.

Nijolės Rimkienės karpinių paroda Viešosios bibliotekos konferencijų salėje veiks iki 2020 m. sausio 15 dienos. Kviečiame apsilankyti!

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos informacija

Rūtos Gudžiūnienės nuotraukos.