Naujienos

Tarptautinė konferencija Kretingoje0001_1_1556526988-79bfad381044a8ec65dea611a44e7e88.jpg

Balandžio 26 d. Lietuvos bibliotekininkų draugijos organizuotoje Tarptautinėje konferencijoje „Bibliotekų galimybės ir potencialas įgyvendinant darnaus vystymosi tikslus“ dalyvavo ir Raseinių rajono bibliotekininkų draugijos narės – Danguolė Kasparavičienė, Aušra Užmedzkienė, Virginija Šileikienė ir Roma Toleikienė.

Naujoje, erdvioje Kretingos rajono savivaldybės Motiejaus Valančiaus viešojoje bibliotekoje bibliotekinę visuomenę ir konferencijos dalyvius pasveikino LR kultūros ministerijos atstovai, rajono vadovai. Išklausyti įdomūs  pranešimai: „Įsipareigojimai, galimybės, atsakomybės: Bibliotekos ir darnaus vystymosi tikslai“ (Stephan Wyber (IFLA)), „Ateities kultūros ištekliai Lietuvos Respublikos bendrajame plane 2030 ir darnaus vystymosi tikslų integracija į bibliotekų veiklą“ (Dominykas Karpovič), „Didieji duomenys – iššūkis bibliotekoms“ (Prof. Dr. Renaldas Gudauskas), „Dirbtinis intelektas – ar robotai pakeis bibliotekininkus“ (Markas Mongirdas) ir kt.

Konferencijos dalyviai susipažino su Kretingos rajono savivaldybės Motiejaus Valančiaus viešąja biblioteka, pasisėmė žinių ir parsivežė gerų įspūdžių.

Danguolė Kasparavičienė,

LBD Raseinių skyriaus pirmininkė