Naujienos

Šventė „Vaikystės ritmu“, skirta Nacionalinei vaikų gynimo dienai paminėti0001_1_1560089563-4e291bfd221f473db686a513c0c92264.jpg

 

Vaikystė – nepakartojamas žmogaus gyvenimo etapas. Mūsų, suaugusiųjų, pareiga rūpintis, jog šiame gyvenimo tarpsnyje vaikai galėtų žaisti, mokytis, atrasti naujus įdomius dalykus, svajoti ir įgyvendinti savo svajones, kad visą likusį gyvenimą juos lydėtų tik šviesūs vaikystės prisiminimai.

Saulėtą gegužės 31-ąją gausus Šiluvos gimnazijos pradinių klasių moksleivių būrys žygiavo į poilsiavietę Šiluvos pakraštyje, kur vyko popietė, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti.

Vaikams linksmybes ir staigmenas paruošė Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Šiluvos filialo bibliotekininkė Neringa, Raseinių kūno kultūros ir sporto centro specialistė Šiluvoje Justina. Taip pat sudalyvavome Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos inicijuotoje skaitymo akcijoje „Tėčiai skaito vaikams“. Šiluvos gimnazijos mažiesiems mokinukams pasakas skaitė šaunus tėvelis – policijos pareigūnas Darius ir policijos bičiulis Amsis!

Na, o kad vaikučiai vasaros atostogų metu būtų saugūs, ryškūs ir pastebimi, visi sudalyvavo bendruomenės „Aušrinė“ surengtoje saugaus eismo akcijoje, kurioje dalyvavo Raseinių rajono bendruomenių policijos pareigūnai ir jų bičiulis Amsis. Mažieji atsakinėjo į pateiktus klausimus, visi gavo šviesą atspindinčių dovanėlių, kuriomis taip pat labai džiaugėsi. Vėliau smalsiai apžiūrinėjo policijos automobilį, švyturėlius, išgirdo sirenos garsą, kalbėjo per raciją. Vaikai vienas kitam priminė, kaip reikia elgtis einant keliu, prie vandens telkinių, poilsio zonose, o mums liko tik pasidžiaugti mažųjų tokiomis puikiomis žiniomis apie saugų eismą ir deramą elgesį gamtoje.

 Linkime visiems gražios ir įsimintinos vasaros!

Neringa Aleksandravičiūtė,

RMMVB Šiluvos filialo bibliotekininkė