Naujienos

Gerinkime skaitmeninius įgūdžius kartu!0001_saugaus-interneto-savaite-2021-1_1614757542-1a4b862c44ea6d430ae769c0cb7d8b23.png

VakarPrisijungusi Lietuva“ vykusioje tiesioginėje transliacijoje sužinojome kokia artėjanti veikla mūsų laukia. Kovo 22 - 28 d. vyks „Skaitmeninė savaitė“, kurios metu galėsite pagerinti skaitmenines žinias.

Tyrimo duomenimis vos 22% Lietuvos gyventojų turi įprotį mokytis, o 51% Lietuvos gyventojų mano, kad jiems reikia mokytis. Šios „Skaitmeninės savaitės“ tema: Skaitmeninius įgūdžius ugdysime mokydamiesi visą gyvenimą. Kam tai skirta? Visiems norintiems kokybiškai gyventi ir atlikti darbą nuolat besikeičiančioje aplinkoje. Todėl, jei dar neplanavote mokytis, tačiau labai norėtumėte, kviečiame jau dabar jungtis prie mokymų ir pagerinti savo skaitmenines žinias.

Pernai metais vykusi akcija įtraukė 9 tūkst. dalyvių, buvo sulaukta 3 tūkst. vaizdo paskaitų ir seminarų žiūrovų, šioje akcijoje taip pat dalyvavo 187 bibliotekos ir jų filialai.

Kiekvienos dienos veiklą, kas šiais metais bus akcentuojama ir kitą informaciją galite rasti www.prisijungusi.lt ir www.epilietis.eu.

„Skaitmeninės savaitės“ veikloje numatomos 5 vaizdo transliacijos, kurios vyks kovo 22 – 28 d. 11 val. Kasdien savo įžvalgomis dalinsis savo sričių ekspertai, o transliacijų moderatorius – Richardas Jonaitis. Preliminarios temos: skaitmeninės tendencijos, darbo vietų transformacija, debesų kompiuterija, komunikacijos pokyčiai, finansinis saugumas internete.

#PrisijungusiLietuva

 

Informacijos specialistė Samanta Klapatauskaitė