Naujienos

„Skaitmeninė savaitė“ Šiluvos bibliotekoje0001_1-1_1553781916-23728a85b103f9854a653e926b6e9d0b.jpg

Šiluvos biblioteka taip pat prisijungė prie „Skaitmeninės savaitės“ renginių. Stebėjome tiesioginės transliacijos internetinius seminarus (online) - „Technologijų vedliai“, „Bankas be kodų kortelių: praktiniai patarimai“, „SELFIE Lietuvos mokyklai“.

27 dieną vyko viktorina „Skaitmeninis pasaulis“. Viktoriną sudarė trys dalys po 5 klausimus. Pirmojoje dalyje buvo klausimai, susiję su įdomiais statistiniais ir istoriniais faktais apie internetą, suteiksiantys žaidėjams bendrojo pobūdžio informacijos.

Antrojoje dalyje susipažinome su viena  iš akcijos „ALL DIGITAL Week“ pagrindinių temų – medijų raštingumu. Ši tema leido suprasti, kas yra medijų raštingumas ir privertė pagalvoti apie medijose pateikiamos informacijos patikimumą bei būdus, kuriais yra kuriamos naujienos internete.  Trečioji dalis atspindėjo kitą „ALL DIGITAL Week“ temą – kibernetinį saugumą. Temos  klausimai suteikė informacijos ir patikrino dalyvių žinias.

Lietuvoje šią akciją nuo 2010 m. koordinavo asociacija „Langas į ateitį“, o šiemet – projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” drauge su partneriais. 

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

 RMMVB Šiluvos filialo informacija