Naujienos

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka ir jos filialai atšaukia renginius ir laikinai stabdo skaitytojų aptarnavimą0001_demesio_1584080755-fc6079450fe0a545bc6edab73f7ac4b8.jpg

 2020 m. kovo 13 d.

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Vyriausybės pateiktais nurodymais ir Raseinių rajono savivaldybės administracijos rekomendacijomis Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka atšaukia visus renginius savo patalpose ir laikinai stabdo lankytojų aptarnavimą ir paslaugų teikimą. Viešoji biblioteka lankytojams bus uždaryta iki kovo 30 dienos.

Mes atidžiai stebime šią itin sudėtingą situaciją, laikydamiesi tiek Vyriausybės, tiek Lietuvos Sveikatos apsaugos ministerijos nutarimų ir rekomendacijų. Pagal paskutinę oficialią informaciją – Viešoji biblioteka teiks nuotolines paslaugas elektroniniu būdu.

Pandemijos metu visas „Vyturio“ knygų lobynas atveriamas nemokamai. Dalinkitės.

Skaitmeninės knygos čia: https://vyturys.lt/kodas/corona
Garso knygos čia: http://bit.ly/vyturioknygos

Taip pat nuo kovo 16 d. iki kovo 30 d. stabdomi „Prisijungusi Lietuva” skaitmeninio raštingumo mokymai šalies bibliotekose.

Primename, kad „Skaitmeninė savaitė 2020” mokomosios paskaitos ir diskusijos bus transliuojamos tiesiogiai internetu kovo 23–29 d. www.prisijungusi.lt svetainėje.

Taip pat, kviečiame nesustoti ir savo skaitmeninius įgūdžius tobulinti mokantis savarankiškai: https://www.prisijungusi.lt/savarankiskas-mokymasis

Kasdienėje savo veikloje biblioteka laikosi visų saugumo rekomendacijų – tą patį daryti raginame ir visuomenę.