Naujienos

Popietė Berteškiuose „Čia mano žemė“0001_1_1569994002-21af921fdc288e179f17bbad5f4bee79.jpg

2019  rugsėjo 29  d. Berteškių gyventojai  rinkosi  į Berteškių kultūros namus, kuriuose vyko popietė „Čia mano žemė“ skirta Tarptautinei Pagyvenusių žmonių dienai paminėti. Ją organizavo RRKC Berteškiuose mėgėjų meno kolektyvo vadovė Jolita Lukonaitienė ir Raseinių MMVB Berteškių filialo bibliotekininkė Roma Toleikienė.

 Ateina laikas, kai gyvenimo prasmę ir grožį atrandame iš naujo. Mes tampame artimi amžinybei, todėl metai ir tai ką jie talpina, įgyja kitą vertę. Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga linkime tiek vienišiems, tiek šeimos apsuptiems senjorams visada jaustis reikalingiems, šypsotis ir nestokoti geros sveikatos. Būkite aktyvūs, dalinkitės savo išmintimi ir puikia nuotaika.

Šiais žodžiais popietę  pradėjo Raseinių MMVB  Berteškių filialo bibliotekininkė Roma Toleikienė. Ji taip pat pakvietė apžiūrėti bibliotekos skaitytojų darbelių parodos.  Toliau renginį  tęsė  Jolita Lukonaitienė ir RRKC Girkalnio kapela „Gojus“, vadovaujama Sigitos ir Antano Vaitiekūnų. Buvo skaitomi Vlado Danuso eilėraščiai.  Kiekvienam renginio dalyviui buvo padovanotos kvapios žolelių dovanėlės.

Po renginio dalyviai nesiskirstė – bendravo  prie arbatos puodelio, vaišinosi A. Strumylos  gaminta gira. Ačiū visiems prisidėjusiems prie šventės organizavimo.

Jolita Lukonaitienė,

RRKC Berteškiuose mėgėjų meno kolektyvo vadovė

Roma Toleikienė,

Raseinių MMVB Berteškių filialo bibliotekininkė

Nuotraukos straipsnelio autorių