Naujienos

Po skaityklą pasidairius0001_skaitykl3_1544434457-864dd946bf74eb8df9076351996f04a8.jpg

Atėjęs Adventas siunčia žinią, kad ne už kalnų ir gražiausia metų šventė – Kalėdos. Norisi, kad tas laikas – laukimo, susitikimų ir šventės – būtų kuo jaukesnis, įsimintinesnis, džiugesnis. Kartais tam užtenka ir smulkmenos, parengtos su meile.

Prasideda naujų idėjų ieškojimas, o viena iš tokių vietų, kur galima tų idėjų pasisemti, gali būti ir viešosios bibliotekos skaitykla. Čia rasite daug žurnalų, kurių kiekvienas paskyręs bent skyrelį ir Kalėdų temai. Pavartykime.

Štai „Moters savaitgalyje +TV" rasite ne tik puikių patarimų bei valgių receptų, bet viename iš numerių ir Tibetietiškos mitybos taisykles, kurios, pavyzdžiui, paaiškins į kiek dalių mintyse padalinti savo skrandį, ir kuo kiekvieną jų užpildyti, kad sveikata būtų gera.

Žurnale „Prie kavos" ieškantiems egzotikos – japoniški ir prancūziški desertai.

Daug maisto receptų žurnalo „Ji" priede „Šeimininkės užrašai", yra jų ir žurnale „Moters savaitė", „Gyvenimiškos istorijos".

Žvėrienos, paukštienos ir žuvies patiekalų rasite žurnale „Medžiotojas ir meškeriotojas".

Neužmiršta Kalėdų ir „Cosmopolitan" – čia ir kalėdinio padažo receptas, ir antis su vaisiais.

Pozityvaus gyvenimo žurnale „Raktas" taip pat patariama kaip ruoštis gražiausioms žiemos šventėms: „Adventas – laukimo pradžia", „Kūčių vakaras, kurį lydi įvairūs ritualai, susiję su fiziniu ir dvasiniu apsivalymu, ypatingu ryšiu su mirusiais"; „Esminiai Kūčių stalo simboliai"; „Kaip nesusigadinti nuotaikos ir sveikatos prie stalo", kaip maitintis šventiniu laikotarpiu, taip pat pagalba pošventinės depresijos, arba pirmadienio sindromo kamuojamiems.

Auginantiems vaikus skirtos žurnalo „Tavo vaikas" temos: Kalėdų origamis; Džiaugsmas dėžutėje; Dovanų idėjos pačiam mažiausiam; Kalėdų rytas: saldumai, stebuklai, gražūs žodžiai; Namuose šventė: pasigamink (cinamono bandelės su vaniliniu glaistu, imbieriniai blynai, Kalėdomis kvepianti spanguolių arbata, šventinis kakavos gėrimas); Kalėdos kitaip: Kalėdos Montessori ir Valdorfo darželyje.

O pasibaigus šventėms žurnale „Prie kavos Sveikata (Šiuolaikinė +Natūrali medicina)" rasite patarimų kaip grįžti į kasdienį ritmą: nuo pagalbos sau jaustis geriau psichologiškai, kai užklumpa pošventinis liūdesys, iki organizmo valymo patarimų.

Apsilankykite skaitykloje, laukiame Jūsų! Kurkime šventę drauge.