Naujienos

Paukščių dienos proga kėlėme inkilus!



Autorius: Informacijos specialistas Linas Staliūnas

0001_pxl_20250313_101246934_1741946369-429bb2034f859c5e80b4f561483600d7.jpg
Gerų darbų gamtai nebūna per daug! Vakar bibliotekoje kartu su šauniaisiais Viktoro Petkaus progimnazijos trečiokais ir jų mokytoja Lina Baltrušaitiene minėjome Paukščių dieną! 
Surengtoje edukacijoje vaikai pažindinosi su inkilų atsiradimo istorija, ornitologijos pradininkais. Svarstė kokia inkilų nauda ir kas juose gali gyventi. Žaidimo „Inkilų gyventojai“ metu gilino žinias. Pasimokę ir pažaidę, pasiraitojo rankoves ir įvairiausiais potėpiais gražino būsimųjų gyventojų inkilus, kuriuos parūpino Raseinių miesto seniūnija! 
Vėliau kartu vykome į Raseinių miesto Prabaudos parką kur per 30 min. iškėlėme net 16 inkilų! O ir surinkome 3 maišus šiukšlių pakeliui. Po darbų laukė siurprizas - Raseinių miesto seniūnijos darbuotojai vaišino visus koše (ačiū Juditai Tamašauskienei, Artūrui Milašauskui).
Dėkojame visiems jauniesiems ir vyresniesiems gamtos bičiuliams už gerus darbus gamtai, Raseinių miesto seniūnijai už palaikymą!