Naujienos

Patyrėme skaitymo džiaugsmą kartu0001_1_1557322065-12fd9082c03a9ffa8d0eaaaf0a6be89f.jpg

Gegužės 7 d.  Lietuvoje buvo minima  Spaudos atgavimo, kalbos  ir knygos diena. Šią  dieną jau penktus metus tradicija tapo  nacionalinė akcija „Lietuva skaito“. Šiandien skaitė  visa Lietuva. Prie šios akcijos prisijungėme ir mes, Užkalnių bibliotekos lankytojai. Į biblioteką rinkosi įvairaus amžiaus vaikai, moksleiviai.  

Pasirinkome  garsiniam skaitymui Evelinos Daciūtės knygą „Laimė yra lapė“.

„Laimė yra lapė“ pasakoja apie berniuko ir lapės draugystę, apie dosnumą, praradimo liūdesį ir atradimo džiaugsmą. Apie tai, kas svarbu kiekvienam – dideliam ir mažam. Apie laimę.

Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos vyresn. pradinių klasių mokytoja Jūratė Dumskienė išraiškingai skaitė, interpretavo žaidimo forma atskiras knygos pastraipas, aptarinėjo knygos piešinius, įtraukė į diskusiją visus susirinkusius. Mokytojos nuoširdus bendravimas, pamokymai ir patarimai dar ilgai išliks vaikų širdelėse. Visiems  buvo įdomu ir linksma.

Svarbiausia, jog skaityti  kartu buvo įdomu ir linksma. O dar smagiau skaityti žinant, kad tai naudinga tiek mūsų kūnui, tiek protui. Keliaukime ten, kur dar niekad nebuvome, išgirskime tuos, kurių dar neturėjome galimybės sutikti. Ir visa tai pasiekiama vos atsivertus knygą.

Gero ir malonaus skaitymo visiems ateityje!

Janina Volfienė,

RMMVB  Užkalnių filialo vyresn.bibliotekininkė