Naujienos

Pajamas galima deklaruoti ir bibliotekose0001_siluva3_1554707017-e4d27a50bc2441e4404efc71404d5f90.jpg

 2018 m. gautas metines pajamas privaloma deklaruoti iki 2019 m. gegužės 2 dienos. VMI pažymi, kad  Patogiausia ir greičiausia tai padaryti e. būdu – pasinaudojant e.VMI programėle išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, arba Elektroninėje deklaravimo sistemoje (EDS).

Tad nieko nelaukdamos šiemet vėl skubame padėti savo bendruomenių nariams, mūsų bibliotekų lankytojams. Jau ketvirtus metus iš eilės vyksta Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Žaiginio ir Šiluvos filialų bendradarbiavimas su Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Raseinių poskyriu. Balandžio 4 dieną Raseinių poskyrio specialistas Kazimiras Brazas, visiems norintiems abiejų miestelių gyventojams, padėjo susigaudyti plačiuose deklaracijų pildymo labirintuose. Ši paslauga Žaiginio ir Šiluvos miestelių bibliotekose kasmet tampa vis populiaresnė. Kuo mes ir mūsų miestelių bibliotekų lankytojai labai džiaugiamės.

Nuoširdų AČIŪ tariame maloniam, kantriam ir savo darbą išmanančiam vyriausiajam specialistui K. Brazui, kuris gyventojus konsultavo metinės pajamų ir turto deklaravimo, prašymų skirti paramą klausimais bei padėjo teisingai užpildyti ir pateikti elektronines deklaracijas už 2018 metus. Šia paslauga pasinaudojo 40 Žaiginio ir Šiluvos miestelių gyventojų, kurie dėkingi specialistui už galimybę patogiai ir greitai gauti reikiamą informaciją bei atlikti mokestines prievoles. Juk deklaruotos permokos pirmiausia grąžinamos tiems gyventojams, kurie deklaracijas pateikia elektroniniu būdu laiku ir užpildytas be klaidų.

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos

Šiluvos filialo vyresn. bibliotekininkė Neringa Aleksandravičiutė,

Žaiginio filialo vyr. bibliotekininkė Jolanta Žukauskienė