Naujienos

Naujų knygų paieška Viešosios bibliotekos interneto svetainėje0001_knyga_1570454243-98f049c6537d2550fdb83b4e5b600048.jpg

Praėjusiais metais Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje ir filialuose gauta 17461 fiz. vnt., 1473 pavadinimai knygų, periodinių leidinių ir kitų dokumentų. Kad nepasiklystume leidinių kiekyje, labai naudingas kalbėjimas apie knygas- tai daroma radijo ir televizijos  laidose, spaudoje, internetinės žiniasklaidos portaluose ir, be abejo, knygų lobynuose-bibliotekose.

              Šioje interneto svetainėje beveik kiekvieną mėnesį (tai priklauso nuo gautų leidinių kiekio) viešinami naujų knygų sąrašai.  Yra atskiras meniu punktas Knygos ir rubrika Visos naujos knygos, kuriuose reklamuojami naujai Viešojoje bibliotekoje ir filialuose gauti leidiniai. Kai kurių, dažniausiai lietuvių autorių, knygų skenuojami viršeliai ir skelbiama trumpa anotacija. Su visais naujais leidiniais galima susipažinti, paspaudus paveikslėlį 2018-2019 m. naujos knygos. Čia rasime knygų sąrašus pagal jų gavimo datas. Sąrašai suskirstyti pagal knygų turinį į grožinę literatūrą, vaikų literatūrą ir šakinę literatūrą. Paspaudus ant knygos pavadinimo, patenkama į interneto puslapį, kuriame skelbiamas knygos aprašymas- anotacija, kai kada galima paskaityti net knygos ištrauką. Pageidaujamus leidinius galima užsisakyti ir elektroninio bibliotekos katalogo pagalba.

              Kviečiame atvykti į Viešąją biblioteką arba artimiausią jos filialą ir skaityti patinkančias, reikalingas knygas. Jei skaitome knygą, tai yra pliusas autoriui, reiškia, kad jis turi kuo mus praturtinti. „Mažų mažiausiai tai bus įrodymas, kad šitas autorius ne plepūnas, kad jo kalba pasižymi savita energija ir grakštumu. Arba tai bylos, kad skaitymas – neužgesinama jūsų aistra. Ir ne pati prasčiausia“. (Josifas Brodskis)

 


Gitana Andriulienė,

RMMVB dokumentavimo ir IT administravimo skyriaus vedėja