Naujienos

Muzikinė popietė „Širdies žvaigždė“0001_3_1557734179-9fec6cc6497c08fd862d8e240e0b9660.jpg

1948 m. gegužės 10 d. gimė Lietuvos nusipelniusi artistė, Kunigaikščio Gedimino ordino kavalierė, garsi estrados dainininkė Janina Miščiukaitė-Brazaitienė. Dainininkė įtraukta į Lietuvos Gineso rekordų knygą už tai, kad daugiausia kartų buvo Pirmoji...

Pirmoji konkurso „Vilniaus bokštai“ laureatė, pirmoji A. Šabaniausko premijos laureatė, pirmoji tarptautinių festivalių laureatė iš Lietuvos ir t. t.  Tačiau jau praėjo daugiau kaip dešimtmetis nuo šios dainininkės netekties.

Šiandieninė muzikinė popietė „Širdies žvaigždė“ buvo skirta paminėti populiarią lietuvių estrados dainininkę. Renginio dalyviai stebėjo 2016 m. sukurtą dokumentinį muzikinį filmą „Janina Miščiukaitė. Gyvenimas dainoje“, kuriame atsispindi darbštumu ir atkaklumu pasižymintis dainininkės gyvenimo kelias. Filmo autorius žurnalistas Kazimieras Šiaulys. Taip pat klausėmės vinilinių plokštelių, kuriose skamba J. Miščiukaitės balsas. Renginį vedė Informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyriaus vyresn. bibliotekininkė Ona Smitrienė.

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos informacija