Naujienos

Moliūgų žibintai ir vėl sušvito Šiluvoje!0001_6_1572005676-b44a707cbe87aa049ddc839ed949e1ef.jpg

Artėjant tamsiajam metų laikui, Šiluvoje ir vėl sužibo ryškiaspalvių moliūgų žibintai, pagaminti su dideliu susidomėjimu ir kruopštumu. Jau antrus metus iš eilės Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Šiluvos filialo bibliotekininkės iniciatyva organizuota „Moliūgų-žibintų“ šventė subūrė didelį būrį Šiluvos gimnazijos ugdytinių švęsti šią šviesos šventę.

Ikimokyklinės, priešmokyklinės ir pradinių klasių ugdytiniai žibintus gamino namuose, padedami tėvelių, o didžiuosius moliūgų žibintus išradingai išpjaustė Šiluvos gimnazijos kraštotyros būrelio nariai, vadovaujami mokytojos R. Šauklienės.

Šventė prasidėjo gimnazijos mokinukų dainomis, šokiais, kurių mokė muzikos mokytoja J. Oržekauskaitė, kieme susirinkusiųjų laukė sportinė estafetė ir moliūgų žibintų įkurdinimas gimnazijos skverelyje. Visi, dalyvavę sportinėje rungtyje, buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.  O už neapsakomai skanią moliūgienę dėkojame „Siglivita“ savininkei Linai ir jos šauniosioms virėjoms. Sriuba buvo suskanauta žaibiškai!

Tikimės, kad ši šviesos šventė taps tradicija ir sekančiais metais joje dalyvaus ne tik mažieji bibliotekos skaitytojai, tačiau prisijungs ir vyresni miestelio gyventojai.

Justina Sebeckytė

Birutės Greicienės ir Neringos Aleksandravičiūtės nuotraukos.