Naujienos

Literatūrinė-muzikinė popietė Sujainių bibliotekoje0001_5_1554895984-36248c79e524fe6d5e93075a207a2c0d.jpg

Antradienio popietę Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Sujainių filiale vyko literatūrinė-muzikinė  popietė „Pažadink meilę savimi“. Savo eiles skaitė: Raseinių rajono literatai Janina Tautkienė, Nijolė Kaminskienė, Dalia Šebelskienė, Nijolė Kavaliauskienė ir Pranas Laurinavičius. Muzikiniais kūriniais džiugino  Raseinių rajono kultūros centro Viduklėje vokalinis duetas Ligita Matelienė ir Gerda Lapinskaitė.

Dažna bibliotekos renginių dalyvė, vedėja, skaitovė Urtė padeklamavo Jono Lapašinsko eilėraštį

 „Lietuva“. Mažajai skaitovei iš popietės lankytojų nebuvo gailima nuoširdžių komplimentų bei gausių plojimų.

Paliepių seniūnijos seniūnė Rasa Spurgienė,  sveikindama bibliotekininkę Daneliją profesinės šventės proga, dėkojo už kruopštų darbą pabrėždama, kad bibliotekos darbuotojos vykdoma veikla labai svarbi kaimo gyventojams, nes biblioteka – tai kultūros židinys. Šiandien biblioteka kviečia ne tik skaityti, joje teikiamos įvairios paslaugos, vyksta įdomūs renginiai, edukacijos.

Popietės dalyviams buvo išdalintos atminimo dovanos.

Visi liko sužavėti skambiomis dainomis, kurios suteikė daug džiaugsmo, privertė susikaupti, kėlė nuotaiką. Buvo malonu pabūti su mielais žmonėmis pavasario ir kūrybos šviesoje. Tegul rašymas, kaip ir skaitymas, teikia džiaugsmą, ramybę, gerumą…

Popietė skirta XIX Nacionalinei bibliotekų savaitei.

Sujainių filialo informacija

Nuotraukos: D. Laurinavičiūtės, Pr. Laurinavičiaus