Naujienos

Kūrybinio-terapinio rašymo dirbtuvių pirmoji užduotis0001_brigitte-tohm-ko-bopspce0-unsplash_i_1602135290-812eebe6c699faf8111c0f50e8df430b.jpg

Parašykite tekstą laisvuoju rašymo stiliumi, kurio pirmas sakinys prasideda „Šiandien viskas bus kitaip…” Leiskite sau būti rašytojais ir kurkite tokį tekstą, kuris gimsta iš pačios gelmės! Galite rašyti istoriją, eilėraštį, prozą, dienoraščio stiliumi ar tiesiog tekstą, kuriame rasime įvairiausių žanrų intarpų. Svarbiausia, kad leistumėte sau rašyti, taip kaip norisi.

Leiskite sau rašyti taip kaip rašosi ir kur mintys, istorija „nuneša“. Kai baigsit pirmą kartą rašyti, po to dar peržvelkite savo parašytą tekstą. Atkreipkite dėmesį, ar aiškiai išsakyta pagrindinė mintis skaitytojui. Paskaitykite garsiai tekstą sau. Tada atsiųsite savo kūrinį mums. Teksto apimtis 300-600 žodžių.

 

Pirmosios užduoties lauksime iki spalio 12 d. 21.00 val. el. paštu renginiai.rvb@gmail.com

Visus dalyvius kviečiame prisijungti prie Facebook grupės „Kūrybinio-terapinio rašymo dirbtuvės“, skaityti kitų dalyvių tekstus, komentuoti, dalintis pastebėjimais.

 

Projektą remia Lietuvos kultūros taryba.

Projektą įgyvendina Jonavos rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Šakių rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka.