Naujienos

Kūrybinio-terapinio rašymo dirbtuvių antroji užduotis0001_ekrano-nuotrauka_1602862148-51c3eda83643a313939403c3e6f9677d.jpg

Psichologė-psichoterapeutė Inga Juodkūnė šiai užduočiai atlikti pirmiausia kviečia išeiti pasivaikščioti ir rašytojo akimis kelias minutes pastebėti pirmą sutiktą nepažįstamą žmogų. Atkreipti dėmesį į jo laikyseną, rūbų detales, tam tikras manieras. Užfiksuoti šį vaizdą savo atmintyje. O tada atsispiriant nuo šios stebėjimo patirties sukurti personažą tekste, istorijoje, laiške, pasakoje ar eilėraštyje ir pan.

Leiskite sau rašyti taip kaip rašosi ir kur mintys, istorija „nuneša“. Kai baigsit pirmą kartą rašyti, po to dar peržvelkite savo parašytą tekstą. Atkreipkite dėmesį, ar aiškiai išsakyta pagrindinė mintis skaitytojui. Paskaitykite garsiai tekstą sau. Tada atsiųsite savo kūrinį mums. Teksto apimtis 300-600 žodžių.

Antrosios užduoties lauksime iki spalio 19 d. 21.00 val. el. paštu renginiai.rvb@gmail.com

Visus dalyvius kviečiame prisijungti prie Facebook grupės „Kūrybinio-terapinio rašymo dirbtuvės“, skaityti kitų dalyvių tekstus, komentuoti, dalintis pastebėjimais.

Projektą remia Lietuvos kultūros taryba.

Projektą įgyvendina Jonavos rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Šakių rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka.