Naujienos

Kūrybinės dirbtuvėlės „Spalvų namelis” Kaulakių bibliotekojeAutorius: Kaulakių filialo vyresn. bibliotekininkė Zita Gedminienė

0001_renata-3_1711704545-fee0a7062b2ee469d30b792a56294efd.jpg
Kaulakių bibliotekoje lankėsi knygos vaikams „Spalvų namelis” rašytoja ir Monikos Žiūkaitės knygos „Tapukas ir emocijų kuprinė” iliustratorė Renata Bee. Vaikams buvo surengtos kūrybinės dirbtuvėlės „Spalvų namelis”. Renginį organizavo VŠĮ „Akademija gamtoje” kartu su Kaulakių biblioteka.
 
Spalvų namelyje gyveno trys spalvos: Geltona, Raudona ir Mėlyna. Jos viena su kita nedraugavo ir į svečius nevaikščiojo. Gyveno skirtinguose aukštuose. Gal taip ir būtų nugyvenusios visą gyvenimą vienišos, bet Geltona pametė savo raktelį. Teko pasiskolinti iš Mėlynos ir Geltona labai nustebo, kai atvėrusi savo kambario duris pamatė, kad jos kambarys nebe geltonas, spalvos susimaišė ir susidraugavo. Vaikai iš VŠĮ „Akademija gamtoje išklausė pasakojimą apie spalvas iš knygos „Spalvų namelis“, per televizorių žiūrėjo įrašą, kaip „Photoshop“ programa kuriamos iliustracijos, po to patys kūrybinėse dirbtuvėlėse sau pasigamino po spalvotą ir stebuklingą raktelį, kam pavyko, bandė iliustruoti. .Rakteliams papuošti dailininkė turėjo mažų spalvoto popieriaus lipdukų. Pabaigoje, paletėje Renata parodė kaip sumaišius spalvas galima gauti visai kitą spalvą. Ir nuotrauka prisiminimui. Esame labai dėkingi Renatai Bee už apsilankymą, spalvotą edukaciją ir dovanotą skaitytojams knygą "Spalvų namelis". Skaitysime ir lauksime kitų susitikimų.