Naujienos

„Internetas – ne tik žaidimai“



0001_3_1549893869-39348193cc8b89771a42a39c8353fc5a.jpg

Prisijungdami prie itin plačios apimties projekto „Prisijungusi Lietuva“ veiklų vykdymo Katauskių bibliotekos skaitytojai dalyvavo akcijoje „Saugesnio interneto savaitė“. Popietės  „Internetas – ne tik žaidimai“ tikslas – skatinti vaikus ir jaunimą  atkreipti dėmesį į tai, kad skaitmeniniame pasaulyje jie jaustųsi drąsiai ir užtikrintai, tačiau ir įvertintų, kokie pavojai jų čia tyko.

              Žaidimo „Laikas prisijungus ir atsijungus“ metu, pasidalinę į komandas,  vaikai atliko praktinę užduotį – žaidė šaradas „Ką vasarą veiksiu be kompiuterio?“. Linksmai leido laiką suvaidindami užrašytą veiklą taip, kad kita komanda ją atspėtų.

              Žaidime  „Sugalvok“ iš pateiktų abėcėlės raidžių vaikai stengėsi prisiminti kuo daugiau žodžių internetui apibūdinti, kuriuos atvaizdavo bendrame piešinyje.

              Diskusijos metu prie arbatos puodelio vaikai pasidalino patirtimi, kiek laiko per dieną ar savaitgaliais praleidžia prie interneto, kokius žaidimus žaidžia, kokie naudojimosi internetu pliusai ir minusai, kokie slaptažodžiai saugūs ir kiek daug įdomaus galima veikti ir be kompiuterio, planšetės ar mobilaus telefono.

              Susirinkusieji į popietę įsitikino, jog gerbti kitus, mandagiai ir atsakingai elgtis reikia ne tik realiame gyvenime, bet ir internete.

              Visiems dalyvavusiems popietėje įteikti pažymėjimai.

 

Danutė Enuksonienė,
RMMVB Katauskių filialo vyresn. bibliotekininkė