Naujienos

Informacinė, edukacinė – pažintinė pamokėlė „Aš – bibliotekos skaitytojas“0001_1_1599826973-27b27b307d6f70990d0ab681f01f264f.jpg Prasidėjus naujiems mokslo metams Šiluvos miestelio bibliotekoje atsiranda ir naujų skaitytojų! Tie nauji skaitytojai, tai Šiluvos gimnazijos pirmokėliai, kurie kartu su mokytoja Nijole apsilankė bibliotekoje. Kai kurie iš jų į biblioteką įžengė nedrąsiai, pirmą kartą... Pirmasis susitikimas - užsiėmimas jiems visuomet būna skirtas pažinčiai su biblioteka. Mažieji bibliotekos skaitytojai susipažino su biblioteka, knygų skyriais, jiems skirta literatūra, bibliotekos taisyklėmis. Sužinojo, kaip pasirinkti ir pasiimti knygutę, kada ją grąžinti. Juk reikia žinoti, kaip elgtis su knyga, kad ji ilgam išliktų nauja.
Susipažinus su knygų pasauliu, vyko edukacinė pamokėlė ,,Spalvoto smėlio stebuklai". Edukacinės veiklos metu vaikai susipažino su spalvoto smėlio piešimo technika ant trafaretų – lipnių lapelių. Tai susikaupimo, dėmesio koncentravimo, geros nuotaikos, spalvų kupinas užsiėmimas, kurio metu vaikai eksperimentavo su įvairiomis smėlio spalvomis, bėrė, pirštukų pagalba klijavo smėlį, atsipalaidavo pasinerdami į neįprastą veiklą. Po pamokėlės visi džiaugėsi unikaliais savo piešinukais.
Bibliotekininkė dėkoja ir tikisi, kad būsimiems bibliotekos lankytojams ši vieta taps susitikimų, pažinimo, draugystės ir bendravimo vieta. Kad knygų skaitymas taps smagiu laisvalaikio užsiėmimu.

Šiluvos miestelio bibliotekininkė Neringa