Naujienos

Grožio glėbyje liejosi mintys ir jausmai0001_1_1581527606-1070828958221f747032992b4e38bc39.jpg

Vasario 11 d. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos skaitytojų arbatos klubas   „Gijos“ organizavo susitikimą tema „Grožio glėbyje“. Renginyje dalyvavo viešnios iš Kėdainių – odininkė Eugenija Baužienė ir mezgėja Albina Šeškevičienė. Savo darbo patirtimi sutiko pasidalinti ir raseiniškė odininkė Danguolė Jocienė.

Viešnios Albina ir Eugenija atsivežė daug savo darbų bei surengė parodėlę-pardavimą.

Susitikimą pradėjome aplankydamos raseiniškio Alberto Dukausko tapybos darbų parodą, eksponuojamą Viešosios bibliotekos dailės galerijoje.  Vyr. bibliotekininkė Asta Kriščiokaitienė supažindino su dailininko biografija, tapybos darbais, bibliotekos knygos muziejumi, Martinaičio Martinaičio kambariu. 

Grožio apsuptyje klubo vadovė Nijolė Kavaliauskienė paskaitė savo kūrybos ir poetės Dalios Miliukaitės-Buragienės eilėraščių apie meilę ir grožį. Savo kūrybos eiles skaitė poetės  Valė Miltenienė ir Laisvutė Razvadauskienė. Buvo pasveikintos Dalė Rumševičienė ir Elytė Pužaitienė, švenčiančios savo gimtadienius. Ilgai diskutavome apie grožio sampratą, Onutė  Jonaitienė pavaišino žemaitišku patiekalu – karštomis bulvėmis ir kastiniu.

Grožio glėbyje buvo pamirštos ūkanotos dienos, lyg žiedai pabiro visų mintys, jausmai. 

Dalia Miliukaitė-Buragienė rašė: „Mylėdami mes grožimės pasauliu ir tampame vis geresni ir gražesni“.

Nijolė Kavaliauskienė,

RMMVB arbatos klubo „Gijos“ vadovė