Naujienos

Gamtos mokslų knygų paroda0001_2_1574768030-82bc58f7e92ea99d394d7f4141022be7.jpg

Nuostabus gamtos mokslų pasaulis. Pasaulis, kuris Jus nustebins. Kartais sunku patikėti, kokios sudėtingos yra gamtos struktūros, bet kai mokslas atskleidžia jų grožį, negali nustoti žavėtis. Gamtos mokslai įkvėps ne tada, kai žinosime teisingus  atsakymus, o tada, kai būsime smalsūs ir nebijosime klausti. Gamtamokslis ugdymas svarbu kiekvienam  šiuolaikiniam žmogui dėl to, kad padeda suprasti pasaulį, kuriame gyvena, suvokti planetoje gyvybę palaikančias sistemas ir procesus, atsakingai taikyti gamtotyros žinias kasdieniniame gyvenime ir profesinėje veikloje.

Pasauliui, gamtai pažinti turime neįtikėtinai daug priemonių. Yra daugybė būdų kaip sužadinti mūsų norą perprasti aplinką, pažinti save ir mūsų žemę. Viena prieinamiausių priemonių yra knyga.

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos skaitytojų aptarnavimo ir kraštotyros skyriuje yra nemažai gamtos mokslo ir populiarios literatūros: knygų apie astronomiją, biologiją, botaniką, zoologiją, fiziką, chemiją, geologiją. Kviečiame apsilankyti, susipažinti su čia esančia literatūra, o patikusią knygą pasiimti į namus.

Regina Valančienė,

RMMVB Skaitytojų aptarnavimo ir kraštotyros skyriaus vyresn. bibliotekininkė