Naujienos

DĖMESIO!!!0001_logo2-mazas_1600671526-d34c2b19b83331212acc3ecdb4b3f5f5.png

Atsižvelgiant Į Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus sprendimą, dėl susidariusios situacijos rajone, padidėjus sergamumui koronovirusine infekcija (Covid -19), Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka  nuo rugsėjo 21 d. laikinai stabdo renginių organizavimą ir apriboja paslaugų teikimą vartotojams. Tikimės bibliotekos lankytojų supratingumo ir atsakingumo.

SVARBI INFORMACIJĄ APIE PASLAUGŲ TEIKIMĄ:

Paslaugos nebus teikiamos:

Periodinių leidinių, kompiuterių ir interneto skaityklose, žaislotekose, vaikų edukaciniuose kambariuose ir kūrybinėse dirbtuvėse. Žurnalus galima užsisakyti išsinešimui į namus. Išduodant šiuos leidinius netaikomi Naudojimosi biblioteka taisyklėse nustatyti ribojimai dėl dokumentų paėmimo skaičiaus.

Pagrindinis knygų išdavimas į namus (iš Skaitytojų aptarnavimo ir kraštotyros  skyriaus, Informacinių paslaugų ir literatūros skyriaus, filialų fondų) bus atliekamas bekontakčiu būdu, reikalingas knygas iš anksto interneto svetainėje www.raseiniai.rvb.lt  (Raseinių viešosios bibliotekos suvestinis katalogas: https://rasvb.libis.lt/index.jsp ), užsisakius telefonu arba elektroniniu paštu.

Suaugusieji turėtų kreiptis  tel. 8-428-52342, e. paštas aptarnavimas@raseiniai.rvb.lt  

Vaikai ir jaunimas iki 16 m. –   tel. 8-428-51328, e. paštas vaiku@raseiniai.rvb.lt

Rekomenduojame pirmiausia užsisakyti knygas, gauti patvirtinimą, kad jos paruoštos, ir tik tada eiti į biblioteką.

Grąžinti atneštas knygas lankytojai įdeda į knygų grąžinimo įrenginį, esantį prie pagrindinio įėjimo į biblioteką. Grąžintos knygos bus karantinuojamos.

Darbo laikas: Pirmadieniais–penktadieniais 8.00-18.00 val.; Šeštadieniais   8.00 -16.30; Sekmadieniais – nedirbame.

Ši informacija ir paslaugų teikimas gali keistis atsižvelgiant į Raseinių rajono savivaldybės administracijos,  Vyriausybės nurodymus, oficialias rekomendacijas ar iškilus praktiniam poreikiui juos patikslinti.

Visa aktuali informacija bus skelbiama Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos  interneto svetainėje www.raseiniai.rvb.lt .