Naujienos

Darbingos dienos Butkiškės bibliotekoje0001_8_1555501276-97c0a6a9a52aaa8b4be193452b171ebf.jpg

Balandžio 15-16 dienos Butkiškės bibliotekoje buvo labai darbingos. Turbūt įtemptu prieššventiniu laikotarpiu reikia tokių pasisėdėjimų, kai gali pasisemti minčių, pasidalinti idėjomis, atskleisti savo gebėjimus.

Popietėje  „Negailėk šilumos – dalinkis ja“ įvairiomis technikomis marginome kiaušinius šv. Velykoms.  Išbandėme marginimą natūraliomis medžiagomis, dekupažą, kai kas rišo žolelėmis, bandė marginti vašku. Moterys atsinešė jau numargintus ir nudažytus kiaušinius natūraliais dažais, papasakojo, kaip ir iš ko galima išgauti įvairius atspalvius. Geros idėjos tikrai pravers prieš Velykas.

Antroji popietė buvo skirta daugiau atsipalaidavimui. Visas sužavėjo tapyba ant vandens ebru technika. „VYTA“ – meno ir terapijos centro specialistė papasakojo ir parodė, kaip vyksta procesas, iš ko pagamintos visos priemonės.

Tikra meditacija! Nereikia jokių meninių sugebėjimų, didelės išmonės, kūrybiškumo, imi ir darai. Kiekviena rinkomės spalvas, vienos mėgstamas, kitos – pagal tuo metu esamą nuotaiką. Ir visoms pavyko savitas, originalus kūrinys. Kas norėjo, pasidarė po du piešinius. Visoms labai patiko. Nusprendėme, kad prie šios meno rūšies dar ne kartą sugrįšime.

Vilma Augustinavičienė,

RMMVB Butkiškės filialo bibliotekininkė