Naujienos

Butkiškės bibliotekoje sužydėjo nurašytos knygelės0001_3_1570215404-aff566862aea5812d758c8bd218a09e3.jpg

Spalio 3 dieną  Butkiškės filialo bibliotekoje šurmuliavo būrelis aktyviausių skaitytojų. Susirinkome į darbinį užsiėmimą „Knygele, sužydėk“. Skauda širdį, kai reikia atsisveikinti su knygomis, kurios praranda savo vertę, tampa neaktualios, nebeskaitomos. Knyga visuomet lieka knyga su savo mintimis, vertybėmis ir būna gaila, kai su ja reikia atsisveikinti.
Mes nusprendėme knygas pražydinti... Darbščioms bei fantazijos nestokojančioms moterims tai pavyko! Padirbėjusios gerą valandą sukūrėme knygas-vazonus. Juos dekoravome kaip kuri išmanėme, kokias turėjome puošybos priemones, sodinome gėles, kūrėme kompozicijas. Pasigrožėkite visi mūsų  kurtomis kompozicijomis.
Po kūrybinio užsiėmimo už dalyvavimą 2019 m. Lietuvos bibliotekų organizuotose varžytuvėse „Skaitymo iššūkis“ įteikti diplomai ir atminimo dovanėlės sėkmingai įveikusiems užduotis.
Prie arbatos puodelio pasitarėme, kokių renginių norėtųsi  kitais metais. Nutarėme, jog reikia dažniau susieiti, aptarti perskaitytas knygas, rengti rankdarbių popietes.

Manome, jog ateinančiais metais bent kartą per mėnesį ar du susiburti pokalbiams „Kavos valandėlė su knyga“, kurių metu aptarsime perskaitytas knygas, žiūrėtus filmus, pasidžiaugsime viena kitos rankdarbiais, kitais nuveiktais darbais, stengsimės kažką gražaus ir reikšmingo sukurti. 

V. Augustinavičienė,

RMMVB Butkiškės filialo bibliotekininkė