Naujienos

Baidarių žygis Pauliaus Širvio 100-osioms gimimo metinėms paminėti0001_1_1598274972-54835efb12bb37f0b64427f2b1ff0a15.jpg Prasidėjo Pauliaus Širvio jubiliejiniai metai – rugsėjo 6-ąją minėsime jo 100-metį. Ištisas amžius nuo gimimo ir keturiasdešimt vieneri metai nuo mirties.
Per tokį ilgą laiką vieni pradingsta užmarštyje, kiti – laikinai primirštami. Ir tik nedaugelis ištveria žiaurų laiko išbandymą. Išlieka mylimi, skaitomi, nuolatos prisimenami. Vienas iš jų – poetas Paulius Širvys. Skaitytojui brangi ne tik jo kūryba, kiekvienas eilėraščio posmas, bet ir biografijos faktai, autentiški amžininkų atsiminimai, kiekvienas su meile ir dvasios šviesa paskleistas paliudijimas, atsiminimų fragmentas.
Rugpjūčio 14 dieną Šiluvos miestelio biblioteka ir RKKSC specialistė Šiluvoje suorganizavo baidarių žygį, skirtą Pauliaus Širvio 100-osioms gimimo metinėms paminėti. Plaukimo dalyviai turėjo galimybę patirti šį tą naujo – atrasti nematytus Dubysos kampelius, pasigrožėti pakrančių vaizdais, aktyviai pailsėti. Parplaukę dalyviai skaitė Pauliaus Širvio poeziją.
Visų žygio dalyvių vardu dėkojame kaimo turizmo „Pakalnė" šeimininkams už priėmimą, baidarių žygio rėmimą ir už dovanotus nusileidimus nuo Nuotykių kalno! 

Organizatorių informacija