Naujienos

Adventinė popietė „Įprasminkime laiką“ Butkiškės bibliotekoje0001_1_1575988367-a3a3ba85b7b940d49160b55716a6d059.jpg

Adventas... tai laikas ramybei ir apmąstymams... mintimis nužvelgti nuveiktus darbus, įgyvendintas idėjas, svajones. Tai laikas prisiminti, kad gerumas, nesavanaudiškumas, atjauta ir pagalba kitam – pačios didžiausios dovanos ir vertybės... Nepaskęskime vien tik kalėdinių dovanų ieškojime, pirkiniuose šventiniam stalui. Padovanokime šitą laiką sau, artimiesiems, brangiems, mintimis grįžkime į prabėgusius metus, iš naujo atraskime tai, kas yra tikra ir įprasmina laiką mūsų gyvenime.

Gruodžio 6 d. vyko Adventinė popietė, kurią organizavo RMMVB Butkiškės filialo biblioteka.

Popietėje dalyvavo žurnalistė, poetė Dalia Teišerskytė. Gerbiama viešnia papasakojo apie savo vaikystę, tremtyje praleistą paauglystę (didžiąją dalį susitikimo pasakojo apie tremtį), jaunystę, studijas, intensyvius ir kūrybingus, brandžius gyvenimo metus. Apie politinę veiklą, darbą LR Seime, šeimą. Pašnekovė pasakojo įdomias istorijas iš savo gyvenimo, įliedama humoro gaidelių, todėl laikas prabėgo labai greitai.

Muzikinius intarpus mums dovanojo Elvyra Vaštakienė, kuri atliko keletą savo kūrybos lyrinių dainų.

Sakoma, jog reikia į Naujuosius metus žengti be skolų ir be neužbaigtų darbų. Nors nudirbti visus darbus turbūt niekada neįmanoma, bet bent jau pasistengti juos sumažinti – tikrai galima. Kasdieninis bibliotekos darbas nėra ramus ir vienodas, nes dirbant su žmonėmis bei informacija, jis yra įvairus, o kartais ir reikalaujantis iššūkių. Bibliotekininkams savo darbą gerai atlikti žymiai lengviau, turint daug skaitytojų, sulaukus jų supratimo ir paramos bei matant nuolat dėkingas šypsenas.

Viena iš svarbiausių mūsų darbų ir pareigų – padėkoti už tai, kad buvote su mumis, kad skaitėte, komentavote, siūlėte idėjas, dalyvavote renginiuose, edukacinėje veikloje. Taip pat nuoširdus ačiū bibliotekos rėmėjams. Pagrindinė mūsų renginių rėmėja Irutė Jokubauskienė. Didelė padėka skaitytojoms Liudvikai Radvilienei, Bronei Bortnikaitei, Danguolei Noreikienei, kurios nenuilstamai visus metus aktyviai skaitė, lankė visus organizuojamus renginius, aktyviai įsitraukė į visuomeninę bibliotekos veiklą, dalyvavo skelbiamose akcijose. Vaivai Svirnelienei  noriu padėkoti už skaitymą, nuolatinį  indėlį padedant organizuoti renginius, savo darbu prisidedant prie jų ruošimo ir dalyvavimo.

Buvo paskelbtos nominacijos: nominacijos „Metų skaitytojai“ tapo Adijana ir Jonas Bugeniai. „Manome, kad vis labiau Jūs pamilsite knygą, kuri jums taps gyvenimo vedliu, geriausiu jūsų draugu!“ – linkėjome jiems.

Nominacija „Jauniausias skaitytojas“ įteikta aktyviai mažajai skaitytojai Militai Svirnelytei. Turiu kelias tokio amžiaus skaitytojas (tiksliau klausytojas, nes joms knygeles skaito mamytės, kt. šeimos nariai), bet Milita yra aktyviausia, mama aktyvi bibliotekos veikloje, o dukrelė visuomet kartu.

Nuoširdžiai dėkojome visiems, kurie skaitė, lankėsi renginiuose, vienaip ar kitaip prisidėjo prie bibliotekos veiklos.

Renginio viešnioms dėkojome už galimybę pabendrauti, už šiltą ir nuoširdų bendravimą prie arbatos puodelio.

Atsisveikindama palinkėjau ramaus, prasmingo ir savito Adventinio laikotarpio, kuris bematant baigsis, atnešdamas Šv. Kalėdų džiaugsmą, viltį ir meilę, pagarbą ir gerumą, pasitikėjimą ir santarvę.

Vilma Augustinavičienė,

RMMVB Butkiškės filialo bibliotekininkė