Darbo laikas: I-V 8.00 - 18.00
                     VI   8.00 -16.30
                    VII  nedirbame

RASEINIŲ

MARCELIJAUS MARTINAIČIO

VIEŠOJI BIBLIOTEKA

Neturiu kitų dokumentų, išskyrus dainas, / Žodyną, Maironio eilėraščius, seną verpstę: / tik tai gali paliudyti mano teisę į žemę.

Marcelijus Martinaitis

„Dienos pradžia – nauji horizontai“ (R. Naberežnychas)

Pereiti prie turinio

2018 01 09

 

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos II aukšto fojė sausio 9 d. atidaryta raseiniškio Renato Naberežnycho tapybos darbų paroda „Horizontai". Tai šeštoji šio kuklaus menininko paroda.

Parodos autorių susirinkusiems pristatė Informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyriaus vedėja ir šios parodos organizatorė Jolanta Gudeikytė.

 

Tapydamas paveikslus Renatas mąstė apie žmogų, žvelgiantį į tolius ir matantį sparčiai kintančią horizonto liniją. Horizontą jis sieja su žmogaus tikslais, svajonėmis, kurias pasiekus, atsiveria vis nauji horizontai. „Jie galbūt neatrodo laukiantys, svetingi, geranoriški, bet verta pasidairyti, nes tai nauji išbandymai, patirtys, galimybės...", – sako Renatas.

 

Visi paveikslai nutapyti šviesiomis, jaukiomis spalvomis, todėl mieli akiai ir širdžiai. Išryškinti akcentai atitinka paveikslų pavadinimus: „Vėjyje", „Lietuje", „Lemtingas pokalbis", „Stichijos", „Gamtos vaikas" ir kt. Renatas prasitarė, kad jau yra nutapęs porą paveikslų rengiamai naujai parodai.

 

Įdomu, kokią temą pasirinko, bet tai kol kas – paslaptis...

 

Paroda veiks iki vasario 9 d. Apsilankykite.

Daugiau nuotraukų