Į pagalbą skaitytojui

Naujas internetinis žurnalas apie vaikų literatūrą

Naujas internetinis žurnalas apie vaikų literatūrą Nuo 2018 metų liepos mėnesio pradžios jau pasirodė du internetinio žurnalo apie vaikų literatūrą "Knygų vaikai" numeriai. Juos galima skaityti adresu www.knyguvaikai.lt

Leidinio apie vaikų literatūrą sumanytojas - rašytojas Tomas Dirgėla. Prie leidinio pasirodymo prisidėjo skaitytojai, rašytojai ir leidyklos. Žurnaluose ne tik pokalbiai su knygų vaikams autoriais, bet ir žvilgsnis į naujausias knygas, pažintys su literatūriniais herojais ir daug kitų temų.

100 knygų vaikams ir Lietuvai

100 knygų vaikams ir Lietuvai Praeitų metų vasarą skaitančiajai suaugusiųjų bendruomenei buvo pateiktas 500 vaikų, paauglių ir jaunimo knygų, išleistų nuo XIX a. vidurio iki šių dienų, sąrašas. Juo remiantis buvo galima viešai virtualioje erdvėje pusę metų balsuoti už labiausiai įsiminusias, meniniu ir ugdomuoju požiūriu vertingas knygas. Rinkimuose dalyvavo beveik 2000 žmonių – 40 proc. jų sudarė mokytojai ir bibliotekininkai, taip pat aktyviai balsavo tėvai ir vaikų literatūros entuziastai. Geriausių 100 knygų vaikams sąrašą rasite čia.

Elektroninės knygos Tavo ekrane

Elektroninės knygos Tavo ekrane Užsuk į portalą
www.ibiblioteka.lt 
Elektroninės knygos yra čia pat, Tavo ekrane.
Registruojantis reikalingas skaitytojo pažymėjimas, kurį gali įsigyti mūsų bibliotekoje arba šiame portale.